Jump to content

olej do silverado 6.5td

mposy
 Share

Recommended Posts

Ja do 5,9 leję Castrol Enduron 10W40 Olej półsyntetyczny, dedykowany do ciężarówek pracujących w trudnych warunkach. Silnik chodzi idealnie. Olej do kupienia w Intercars'ie w 20 litrowych bańkach.

http://shirehorsepoland.com/

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Ja do 5,9 leję Castrol Enduron 10W40 Olej półsyntetyczny, dedykowany do ciężarówek pracujących w trudnych warunkach. Silnik chodzi idealnie. Olej do kupienia w Intercars'ie w 20 litrowych bańkach.

Ja dedykowanego valvolina 15w40 jak zaleca producent silnika. Tylko nie kupuje tego brandowanego C, a ten sam bez naklejki 300 zł za 20l :mrgreen:

Sprawdziłem z ciekawości 6,6 litra wchodzi do silnika, aż niechce mi się wierzyć :shock:

http://www.amsoil.com/mygarage/vehiclelookup.aspx?url2=1997+CHEVROLET%20TRUCKS+K3500%204WD%20PICKUP+F&metric=True&celsius=True

to mało wg Ciebie czy duzo:)??

:lol:

Chevy Silverado K3500 97r

Chevy Corvette c3 Stingray 75r

"..trzeba kolekcjonować mocne wrażenia..."

Ja polecam Mobil DELVAC półsyntetyk MX 10w40 - 20 litrów za 320 zł z przesyłką tyle ostatnio płaciłem - jest to olej do nowoczesnych ciężarówek na długie przebiegi rzędu 30- 40 tys. km - ja wymieniam w silniku Mercedes-a co 15 tys. km

po pierwszej gwarancyjnej wymianie leję Mobil Delvac 10w40 do ciągników siodłowych DAF , przebiegi długo dystansowe, ca 150 000 km w roku z obciążeniem średnio 20 ton , fakt cenowo w porównaniu z olejem o tej samej specyfikacji na plakietce :) np ORLEN, wychodzi o 1500 zł netto więcej na beczce 208 l Mobila wymieniam co 50 000 km, i po spuszczeniu chłopaki biorą na wieś do starszych traktorów , Orlen_ a spróbowałem i więcej nie będę próbował, co więcej, Mobil Delvaca lałem do L200 co 15 - 18 tys km, auto naprawdę tyrało w robocie i na przeprawach . jeżeli mogę polecić to polecam Mobila Delvac MX