Skocz do zawartości

100.000 mil przejechane


Stebel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis na liczniku eFa pojawilo sie cos takiego:

 

6cws.jpg

 

Ale zacznijmy od poczatku:

 

Tak wygladal pare dni po kupieniu:

 

070im.jpg

 

Potem przyszedl czas na pokrywe paki:

 

009cjz.jpg

 

Zmiane opon z 255/70/17 na 265/70/17

 

Tak wygladal tuz po zmianie:

 

003fz.jpg

 

Potem przyszedl czas na zmiane lusterek na "tow mirrors":

 

036zw.jpg

 

023pg.jpg

 

Ja z tych 100tys przejechalem lekko ponad 70tys.

Zdarzyla sie jedna usterka - lekko cieknacy waz wspomagania kierownicy. Wymieniony w serwisie...okazalo sie ze to typowa usterka tego modelu forda.

Poza tym zmienialem olej i filtr co mniej wiecej 5tys, dwa razy oopony, raz hamulce, raz wycieraczki i to w zasadzie wszystko.

Auto doskonale spelnia swoje zadanie...naprawde nie mam zadnych zastrzezen:

 

544x.jpg

 

photo1yif.jpg

 

lajba2.jpg

 

066id.jpg

 

078km.jpg

 

Kupione bylo w 2010 roku za lekko ponad $27tys jako niespelna roczne auto z przebiegiem niecalych 30tys mil. W tej chwili w mojej okolicy eFy z podobnym przebiegiem sprzedaja sie w okolicy 22-23tys wiec calkiem przyzwoita utrata wartosci.

 

Plany na najblizsza przyszlosc:

Wymiana swiec, oleju w skrzyni biegow i pranie tapicerki.

 

Plany na dalsza przyszlosc....wymiana na nowy model F-150 pare miesiecy po tym jak pojawi si ena rynku...lub przesiadka na f-250.

www.stebel.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za bezawaryjność! Gratki za jubileusz ;-)

 

Ja jak kupiłem mojego czarnucha, miał przejechane 77000mil, teraz po pięciu latach używania ma na liczniku 196000mil. Większych awarii, poza wymianą pompy paliwa w zbiorniku nie pamiętam. Od początku, co zimę cieknie mi maglownica, ale jak tylko przychodzą ciepłe dni awaria cudownie ustaje. Gumisiem zrobiłem 50000mil, ma w sumie na liczniku 279000mil. Właśnie zbieram na skrzynię która umarła mi jakiś czas temu, poza tym zmiana pompy wtryskowej na regenerowaną (koszt 1000zł). To byłoby na tyle. A teraz niech ktoś wskaże europejczyka z takim przebiegiem i z taką listą awarii.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się Twój F-150. Byłoby super, gdyby rocznego full size'a kupilibyśmy w Polsce za 27.000$. Wyślij go do PL, jest bezwypadkowy z małym przebiegiem, strzelam w ciemno, że sprzedasz go za 30.000$.

 

 

 

Koledzy administratorzy, fajnie było by gdyby na naszym forum był dział z galeriami naszych taczek. Każdy zakładał by swój temat i tam przedstawiał swojego pick-up'a, modzenie itd. W sumie to nic wielkiego, a na pewno będzie co oglądać bo przecież mamy parę zacnych taczek na forum.

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy administratorzy, fajnie było by gdyby na naszym forum był dział z galeriami naszych taczek. Każdy zakładał by swój temat i tam przedstawiał swojego pick-up'a, modzenie itd. W sumie to nic wielkiego, a na pewno będzie co oglądać bo przecież mamy parę zacnych taczek na forum.

 

WojtRybnik, jest już taki dział, tyle że admin szabelką powywalał naprawdę fajne zdjęcia :-(

http://pickupklub.pl/viewtopic.php?t=1013

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdAm, bardziej chodzi mi o dział np GALERIA, w którym każdy będzie mógł założyć temat tyczący się swojego samochodu. Link który podałeś, wiem że istnieje, ale jest bez sensu bo każdy dodaje tam swoje zdjęcia i nie jest on w żaden sposób spersonalizowany.

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.