Jump to content

Naprawa mostu

Wisien
 Share

Recommended Posts

• 5 months later...
  • 1 year later...

Witam

Mam brata blizniaka Twojego rama :) i wydarzylo mi sie z tylnym mostem kropka w kropke tak samo i to o samo co Tobie. Jeżeli wracasz do tego watku to prosze Cie napisz czy zdemontowale most i zabrales go do Gdanska czy zabrales do Gdanska caly samochod?

Jezeli caly samochod- to ile Cie kosztowala ta wyprawa?

Dzieki za info.

HEMIK

Ja byłem z całym samochodem. Wcześniej po ukręceniu wałka atakującego na szybko kupiłem części i zaprzyjaźniony serwis złożył mi to na moją odpowiedzialność. Jeździć jeździło ale most wydawał dźwięki przy 80km/h. Na spokojnie już zamówiłem nowy zestaw i pojechałem zrobić to jak trzeba.

Witam.

Podłączę się do tematu, u mnie most raz już był reanimowany co prawda tylko łożyska, ale trochę grosza poszło... Zawsze zastanawiało mnie jaki będzie koszt ogarnięcia całego mostu tak jak zrobił to kolega Wisien. Może podzielicie się swoimi doświadczeniami?

Kolego Wisien

Dzieki za odpowiedz na moje pytanie. Dzieki tez za podanie namiaru na pana Mariusza.

NIestety w Warszawie nie moge znalezc nikogo, kto moglby zlozyc moj most. Bylem w kilku serwisach ale taka sciema ze az strach. Gdybys znal kogos kto moze pomoc-bylbym wdzieczny.

Michal 8677- chyba warto zalozyc osobny watek dotyczacy naprwy mostow- (sprobuje to zrozbic w tym tygodniu . Jest to trudny temat w Warszawie- walcze z tym od miesiaca i generalnie to straszny problem.... Klocki kazdy az sie rwie zeby Ci wymienic ale most to dopiero wyzwanie....

HEMIK

Kiedyś temat związany z amerykańskimi mostami świetnie ogarniali w warsztacie u Króla i Szelągowskiego przy Łopuszańskiej. Ale to było wieki temu, nawet nie wiem, czy ten warsztat w ogóle jeszcze funkcjonuje.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany :-(

Obecnie dorabiam przełożenia w Wranglerze. Robi mi to firma http://www.koja.com.pl.

Za tydzień powinienem już mieć tylny most gotowy. Wcześniej zmieniłem z 3.07 na 4.88 oba dyfry, ale tył nie wytrzymywał obciążeń i goliło zęby. Raz Yukon drugi USA Standard. W Koji mają mi zrobić wzmocnione (większa powierzchnia zębów). Poskładają też to wszystko do kupy. Dam znać jak to będzie się sprawować.

Witam

Wisien- dzieki ponownie- zadzwonie jutro do nich- zobaczymy :)

Kuba M- dzieki za namiar . Jezeli to warszatat 4X4 na Lopuszanskiej to istnieja :) . NIe bylem tam bo szukalem po serwisach samochodow amerykanskich i mnie do nich nie zanioslo- ale jutro pojade...

HEMIK

Dzieki

Jutro poszukam po nazwisku :)

Dzieki za pomoc.

Najbardziej teskni za dodgem moje dziecko :):):)

[ Dodano: 2015-04-15, 22:05 ]

Kolego Wisien

Mam do Ciebie goraca prosbe. Czy moglbys powiedziec gdzie i za ile kupiles czesci/zestaw o ktorym piszesz cyt ponizej z Twojego postu

Ja byłem z całym samochodem. Wcześniej po ukręceniu wałka atakującego na szybko kupiłem części i zaprzyjaźniony serwis złożył mi to na moją odpowiedzialność. Jeździć jeździło ale most wydawał dźwięki przy 80km/h. Na spokojnie już zamówiłem nowy zestaw i pojechałem zrobić to jak trzeba.

Udalo mi sie kupic caly most ale pusty (w moim zniszczonym moscie - walek ataku wyszedl na zewnatrz :raca: ) i musze teraz kupic caly zaestaw naprawczy. Po tym co piszesz jestes w tym doskonale zorientowany i jezeli mozesz -podrzuc gdzie i co mozna kupic :)

HEMIK

• 2 weeks later...