Jump to content

Prowadnice na pace?

Dadexix
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich czytających, na wstępie powiem iż pominąłem przywitanie w dziale bo na dobrą sprawę samochodzików Wam zazdroszcze ale w gronie pickupowców nie jestem i nie będę, a polecono mi zdobyć pewne informacje, a jak mi życie pokazało dotychczas - chcesz o czymś coś wiedzieć - zapytaj użytkowników.

Potrzebuje znaleść szczegółowe informacje na temat szyn[prowadnic] na pace takich jak np. w nissanie navara, głównie chodzi o mi o to czy jest to wmiare standardowa rzecz, "czy niektórzy producenci w niektórych modelach" używają takiego patentu, oraz gdzie mniejwiecej szukac specyfikacji takich szyn[rozstaw, wytrzymalosc, dlugosc etc], a głównie chodzi mi o wytrzymałość.

Mam nadzieje że pomożecie mi przybliżyć temat dość ważny dla mnie.

Pozdrawiam

"Wielkim nie ten który wielki, ale ten który mimo swej wielkości wszędzie się wciśnie!"

• 2 weeks later...
  • 3 years later...

Witam

Odświeżam temat, bo mam pytanie.

Chodzi o mocowania ładunku na kipie

http://www.plandekipickup.pl/akcesoria.html

Jeśli umocuje je do podłogi, to one wystają ponad przetłoczenia i położony ładunek będzie opierał się na nich a nie na podłodze.

Rozwiązaniem jest przykręcenie do podłogi kilku listew, które wyrównają poziom do wysokości prowadnic.

A teraz pytanie

Czy nie lepiej je zamontować na bocznych ścianach jak czasem w ciężarówkach? Wtedy pozostawiamy gładką podłogę o mocowanie działa?

Pozdrawiam

WW