Skocz do zawartości

[DODGE RAM 1500] łożysko/piasta


Arkadi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zanim zakupię piastę muszę sprawdzić czy to ma być z ABSem czy bez. Sytuacja wygląda tak: na przedniej osi z piast nie wystają żadne kabelki bo albo to jest wersja bez czujników albo kto chciał zaoszczędzić. Kontrolka ABSu zaświeca się i gaśnie, tempomat nie działa ,fizycznie abs nie działa. Czy na fotce to pompa ABS działająca na obie osie?

post-1118-15323756513151_thumb.gif

DODGE RAM 5.9 1998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkadi, Z tymi piastami to jest tak, że musisz dobrać dokładnie jaka jest u ciebie, bo podobnych a wręcz takich samych (prawie) jest multum. Najważniejsza rzecz- jeśli piasta jest z kablem :kasztan: sprawdź, czy wtyczka jest identyczna jak w twoim oryginale. Ja kupowałem i okazało się ze wtyczka się minimalnie różni od starej. Bach ciach lutownica i izolacja i wszystko pasuje, a okazuje się że nie koniecznie. Tempomat działa tylko na kilku prędkościach, abs też cos nie teges...

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma kabli, to jest bez ABS-u. Jak wymieniałem, a wymieniałem już kilka, to pytali tylko czy z kablami, czy bez i tyle. Jeśli chcesz czekać, daj mi VIN, po długim łyk-endzie upewnię się u mojego znajomka z serwisu.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Podepnę się jeszcze raz do tematu

Właśnie zaczęło mi grać łożysko w piaście i muszę wymienić całą piastę.

Nie chcę kupować w Zuzcar, bo już jedną od nich kupiłem i niestety nie do końca odpowiednią (zła wtyczka na kablu - pisałem o tym wcześniej).

Poleci ktoś dobry sklep z usa, żeby można było spokojnie zamówić bez obawy, że znowu będzie coś nie tak? Jak nie będzie tak podle z ceną to zamówię dwie sztuki, bo u nas za oryginał coś około 1200zł to trochę ból :-x

Na rockauto też nie bardzo mogę znaleźć, może jeszcze w innym miejscu ktoś ma dobre doświadczenia?

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.