Skocz do zawartości

Kto na Teutatesa wymyśla Nam nasze Nicki?


Misiek69

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat, przyznaję, że zerżnięty z innego forum, bo czasem szczęka mi się nie może zamknąć. Ot choćby ostatni forumowicz (ostatnio zapisany, nie ostatni czyli najgorszy). Kwintuspubliusz DŻIZAS!!! Ile trzeba kombinować, żeby to wymyślić? :-D :-D

 

Wrzucajcie objaśnienia proszę.

 

Jako że jestem pierwszy to wyjaśniam:

 

Misiek - od nazwiska, całe życie mówiono na mnie w ten sposób.

69 - Rok mojego urodzenia, poza tym lubię tą cyfrę jeszcze z innego powodu :twisted:

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dejwitt: w szkole podstawowej kumple mówili do mnie dave, jako ze dave to inne imię, ale odpuściłem.Zacząłem kumpli prostować dopiero w LO i od tamtej pory było dejwitt, choć wymawiane przez jedno t na końcu to ładniej napisane wygląda przez 2 t hehe :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no co tu dużo pisać... :mrgreen:

Jakoś tak wyszło :)

 

Prawda jest taka, że nawet nie wiadomo jak się do Ciebie zwracać :-D . Cześć Natryskowy? Głupio brzmi . :-) Swoją drogą dobrze że nie Wytryskowy :kasztan:

Ja też na początku w swojej głębokiej inteligencji nazwałem się na forum "Dodge Ram 4,7" siek: siek:

 

Na szczęście Admin zmienił mi to po pewnym czasie. :roll:

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrb to po prostu Mr B

A wzielo sie to stad, ze przed ktoryms dluzszym lotem (kilkanascie h) przed wejsciem na poklad pasazerowie byli osobiscie witani przez stewarda przy wejsciu i kierowani w odpowiednia czesc samolotu, zeby nie lazili i nie szukali swojego miejsca po calym samolocie.

Poniewaz w paszporcie mam wpisane pierwsze imie Bartlomiej, tak tez bylo napisane na boarding card, no i sie chlopina troche zapowietrzyl jak mial to przeczytac po ang. W koncu wypalil cos w stylu "Welcome on board, mr.. mr... Mr B" :mrgreen:

i tak juz zostalo...

5.7L ECONOMY PACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną normalnie, jak w życiu, piepsznie się za młodu i potem się za człowiekiem ciągnie. Kiedyś kiedyś gdzieś się rejestrowałem i nagle wynika potrzena wpisania nick-a a tu brak weny i pomysłów. W końcu strzeliłem Brum, ale był zajęty więc jest Bruum. I tak się to ciągnie ze mną po wzburzonych falach forów internetowych. Jakoś chyba nawet do mnie pasuje..

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdAm bo to moje imię. Jestem prostym człowiekiem to i nick mam prosty :-D . AdAm krótko, prosto i zajebiście. Najlepiej jakby każdy podpisywał się swoim imieniem i nazwiskiem w necie. I tak ludzi których poznałem osobiście z forum wolę nazywać po imieniu bo nazwy na forum to czasami bez wódki ciężko wymówić... :kasztan:

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no co tu dużo pisać... :mrgreen:

Jakoś tak wyszło :)

 

Prawda jest taka, że nawet nie wiadomo jak się do Ciebie zwracać :-D . Cześć Natryskowy? Głupio brzmi . :-) Swoją drogą dobrze że nie Wytryskowy :kasztan:

Ja też na początku w swojej głębokiej inteligencji nazwałem się na forum "Dodge Ram 4,7" siek: siek:

 

Na szczęście Admin zmienił mi to po pewnym czasie. :roll:

 

A no wiem ale zalogowałem sie z nikiem (na początku Natryskowe) żeby napisac kilka slow o tym czym sie zajmuje i zeby nikt nie mial wątpliwosci obralem taki a nie inny nick :)

Na wszystkich pozostałych forach, których jestem mam nick "Polsky"

A jego mam z pracy. Juz od wielu lat. Pracując za małą wodą bylem jedynym Polakiem w dosc duzej firmie a że nazwisko typowo polskie i ciężkie do wymówienia obcokrajanom to tak juz zostalo, ze jestem Polsky ;)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drug, bo ćpam na potęgę, aż mi mózg lasuje :-P , a tak poważnie to mózg mi lasuje, ale z innych powodów 8-)

 

Kiedyś miałem nick dragstar, bo lubiłem te maszyny. Było za długo, a drag kojarzy mi się z przbierańcami, więc powstał drag - z ruskiego przyjaciel, kolega. Unfortunately po angielsku znaczy to coś innego, a że ruskiego nikt się prawie już nie uczy, to wszyscy myślą że to od prochów. :-D ... ale mi to lotto. 8-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he " mercg " , bo zakochałem sie w tym aucie w 2001 r i obiecalem mu 8-) , ze go nie opuszcze az do smierci :mrgreen: , ' milosc trwa ( z przerwami ;-) ) do dzisiaj

 

https://picasaweb.google.com/113767240465049005453/Hemi04?noredirect=1#5404070374298339810 8-)

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi na zdjęciu to Apacz. Dzięki niemu zostałem "Japaczem" ;-)

 

West!

I super! Specjalne pozdrówka dla Apacza :raca:

 

Mi przez chwilę przeszło przez łeb, że jesteś z tych klientów sklepowych, którzy pojawiają się w galeriach na "windowshoping". Na pytanie w czym można pomóc, odpowiadają: Ja pacze tylko :-D

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West!

Ano :-)

I super! Specjalne pozdrówka dla Apacza :raca:

Dziękuję i nie omieszkam przekazać przy najbliższej okazji choć jeśli chcesz to możesz sam to zrobić bo Apaczu od dłuższego już czasu stacjonuje w okolicach Warszawy (Piaseczna) ;-)

Okazja ku temu może być np. w sierpniu kiedy będą tam zawody. Przypomnę się jeszcze przed samym terminem, można by wtedy uskutecznić jakiś mały mazowiecki spocik. Amerykańskie pickupy z pewnością będą się dobrze komponować na westowych zawodach :-)

post-158-15323756482749_thumb.jpg

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.