Skocz do zawartości

Potrzebny Pickup - OFF PLUS CAMERA 2013


darus0

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę kolegi:

Potrzebny prawdziwy pickup na sobotę do wykonania krótkiego materiału video reklamującego OFF PLUS CAMERA 2013.

Miejsce okolice Krakowa, Olkusza...

 

Za darmo, plus taki, że autko będzie widoczne w reklamie w TV, internecie... ot taka przygoda.

Był Dodge RAM 5,7 HEMI 07r

Jeep Grand Cherokee 5,2 97r

Chrysler T&C 3,8 05r

 

501788039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agencje reklamowe dostają gigantyczną kasę za takie reklamy, a jak zwykle szukają jeleni. Tracisz pół dnia, paliwo i jeszcze masz być wdzięczny, że Twoje auto będzie w reklamie buahahaha, Darus0, wcale Ci się nie dziwie, że jestes zajęty w sobotę, ja też bym był.

 

Ja z Miśkiem jak byliśmy wozić mistrzów świata w żużlu po stadionie w Gorzowie to mieliśmy zapewnione wszystko, kemping (byliśmy z przyczepą), wejściówki na zawody, wejściówki na wywiady z zawodnikami, wejsciówki na afterparty i dodatkowo mieliśmy zapłacone, a i bez tych gratisów pewnie byśmy pojechali, bo wrażenie z przejazdu po pełnym rozentuzjazmowanych kibiców stadionie jest warte tego, żeby tam pojechać.

 

 

 

W tym przypadku szukają jeleni. Też mi atrakcja. siek:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Miśkiem jak byliśmy wozić mistrzów świata w żużlu po stadionie w Gorzowie to mieliśmy zapewnione wszystko, kemping (byliśmy z przyczepą), wejściówki na zawody, wejściówki na wywiady z zawodnikami, wejsciówki na afterparty i dodatkowo mieliśmy zapłacone, a i bez tych gratisów pewnie byśmy pojechali, bo wrażenie z przejazdu po pełnym rozentuzjazmowanych kibiców stadionie jest warte tego, żeby tam pojechać.

Trzeba było bokiem polecieć wtedy dopiero byłaby fajna impreza. :-) :twisted:

FORD F350 SUPERDUTY

CORVETTE C4R

PONTIAC TRANS AM WS6

300C SRT8

GMC TYPHOON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym jak wracałem na pusto po żużelku, ale poczęstowałbym ich żużelkiem po zębach. Nie wiem czy by byli zadowoleni? :shock: , a z drugiej strony na trybunach cały czas dostajesz żużlem od nich więc oko za oko by było ;-) Poznali by żużel od kuchni :-P

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no dziwnie trochę.

W każdym projekcie, nawet jak nie miałem założonego budżetu, a tymbardziej sponsora, to za przysługe zawsze oferowało się (choćby z własnej kieszeni) zwrot kosztów, jakąś przysługę zwrotną i w pogotowiu zawsze była flacha.

 

Ciekawi mnie jak to wyjdzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agencje reklamowe dostają gigantyczną kasę za takie reklamy, a jak zwykle szukają jeleni. Tracisz pół dnia, paliwo i jeszcze masz być wdzięczny, że Twoje auto będzie w reklamie buahahaha, Darus0, wcale Ci się nie dziwie, że jestes zajęty w sobotę, ja też bym był.

Swiezy jestem, mam pomysl, moze nie jest odkrywczy, ale mozemy sami zrobic np. kalendarz z taczkami;) 2014 nawet w wersji elektronicznej;) moge sie podlozyc i popracowac "darmo" ale z przyjemnoscia :twisted:

nissan titan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.