Skocz do zawartości

Poszukuję części do RAMa '06 5.7 Hemi Quad Cab


v8city

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W niedalekiej przyszłości muszę powymieniać parę części w autku, w serwisie ceny z kosmosu, znalazłem dobrą hurtownię za wielką wodą ale wolę się upewnić czy nikt z kolegó forumowiczów nie ma przypadkiem lepszych źródeł częśći do RAMa.A może macie za dużo jakiś części. . . Z chęcią odkupię. Nie ukrywam że na mechanice się kooompletnie nie znam. Przeczytałem manuala, service book i siedzę na forach, stąd podstawy. Jeśli macie JAKIEKOLWIEK sugestie co do zamówienia lub wymiany części eksploatacyjnych proszę dać znac. Ja zamówienie składam w ROCKAUTO.COM . Dużo, tanio, szybka wysyłka. Zamieszczam listę części które poszukuje :

 

 

 

1. Osłony przegubów ( lub całe przeguby jeśli niebawem nie założę osłon :) )

2. Końcówki zewnętrzne i wewnętrzne

3. Uszczelka tylnego mostu

4. Filtr paliwa

5. Łączniki stabilizatorów ( guma z łącznikiem)

6. 16 irydowych dobrych świec

7. Filtr powietrza stożkowy ( mój poprzednik w USA modyfikował wydech i filtr powietrza więc nie mam oryginalnej obudowy filtra lecz jakiś dziwny wynalazek :/ )

8. Filtr Pyłkowy ( jeśli to on odpowiada za smrodek w aucie po wyłączeniu klimy ;) )

9. Osłona wiatraka

10. Kluczyk z pilotem ( gdzie to można zakodować ? )

11. Kapselki na felgi szt 1. ( oryginalne chromowane 20'')

12. Komplet olejów (mosty/skrzynia/silnik/chłodnica itd) - nie wiem czy zamawiać redline czy mopar. . .

 

Proszę o sugestie dotyczące zamówienia. Pozdrawiam.

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to żadne powazne czesci ;-) bez problemu dostaniesz je u ZUZCARA -sprzedaja używane i nowe częsci:

 

KONTAKT:

http://moto.allegro.pl/item686923455_klocki_przednie_i_tylne_nowe_dodge_ram_1500_06_08.html

 

tylko sie targuj o ceny.

 

Kluczyk dostaniesz na allegro (ostatnio widziałem 2 szt.) a kodujesz w serwisie

 

http://moto.allegro.pl/item699409350_kluczyk_dodge_ram_2006_2009.html

 

http://moto.allegro.pl/item701728628_kluczyk_klucz_pilot_dodge_ram_charger_caravan_05.html

 

Przejrzyj sobie allegro, troche czesci do rama tam jest:

 

http://moto.allegro.pl/search.php?string=dodge+ram&category=620&country=1&p=1

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to żadne powazne czesci ;-) bez problemu dostaniesz je u ZUZCARA -sprzedaja używane i nowe częsci:

 

KONTAKT:

http://moto.allegro.pl/item686923455_klocki_przednie_i_tylne_nowe_dodge_ram_1500_06_08.html

 

tylko sie targuj o ceny.

 

Kluczyk dostaniesz na allegro (ostatnio widziałem 2 szt.) a kodujesz w serwisie

 

http://moto.allegro.pl/item699409350_kluczyk_dodge_ram_2006_2009.html

 

http://moto.allegro.pl/item701728628_kluczyk_klucz_pilot_dodge_ram_charger_caravan_05.html

 

Przejrzyj sobie allegro, troche czesci do rama tam jest:

 

http://moto.allegro.pl/search.php?string=dodge+ram&category=620&country=1&p=1

Jeśli chodzi o tą firmę, która polecasz to ich ceny są daleko od idealnych. Może masz jakieś konkretne rabaty bo wystawione ceny są chore i nie odbiegają znacznie od serwisowych. Oryginalna przednia szyba w serwisie tańsza niż w ZC. Moim zdaniem trzeba odczekać trochę dłużej i prosto z za wody sprowadzać. Jeśli to pierdoła to szkoda zachodu, ale jesli u nas rachunek wybija ponad 5 tysi to jest o co walczyć. Te lustereczka co masz u siebie u mnie są zniszczone, cena za używkę w ZC 900zł za szt. czyli 1800zł plus wysyłka! Za tyle można sprowadzić 2 komplety...

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda

jeżeli masz kogoś za wielką wodą - to wtedy części wyjdą ci taniej

weż tylko pod uwagę koszty przesyłki - i loterię że paczka może trafić na cło (co się coraz częściej zdarza)

może porozmawiaj w Wojtkiem "MooMoo Jeep" (szczegóły na priva)

 

pozdrawiam

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inną sprawa jest przypadek że któraś część nie będzie pasaować

co wtedy - u nas wymienisz bez problemu i dodatkowych kosztów

ja sprowadziłem dużo części do RAMA 08r i miałem 3 przypadki że coś nie pasowało :-x ,

a dodam że były kupowane w serwisie i po nr VIN :lol:

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gory dziekuje bardzo za podpowiedzi. Problem jest tego rodzaju ze owszem, mam kogos w USA ale chyba za duze ryzyko jest wygrania na Urzedzie Celnym loterii pod tytulem "Plac nam CLO i VAT ) Dochodze tu do wniosku ze chyba zamowie w PL i tak bedzie najsprawniej. Troche na miejscu juz gratow udalo mi sie zalatwic. Teraz bede szukal opon - jesli ktos jest zainteresowany mozemy razem sprowadzic pare sztuk. Bede bral 20stki za jakies 2 m-ce - nie omieszkam poinformowac na Forum

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej

ja właśnie myślę o zimówkach

 

swoją drogą mi największe rzezcy z części przeszły bez problemu, natomiast na cło trafiły małe lekkie paczki

trzeba po prostu przygotować do wysyłki (dobrze by było aby wysyłający w USA leko "stuningował" części żeby nie wyglądały na zupełnie nowe

dokładając do tego odpowiednia fakturę - jest szansa bezproblemowego odbiotu towar na cle - oczywiście zapłacimy, ale w/g naszej wartości

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdrecznie,

Dziekuje za podpowiedz z czrsciami. Udalo mi sie kupic polowe czesci u Pana Rafala z ZUZCAR z Zielonej Gory. Super szybka wysylka, Ceny do znieisenia. Czesci uzywane wygladajace jak prawie nowe. Wszystko ok. Ku zaskoczeniu reszte zakupilem w Inter-Cars. Autoryzowany dealer nie taki straszny ;) Niestety doszla jeszcze na liste uszczelka przegubu i termostat lecz dealer na drugi dzien mial na skladzie za smieszna cene. Zostaje mi tylko temat opon - do poruszenia za jakies 2 miesiace i kosmetyka. Dalej zastanawiam sie co z gazem. zakladac czy nie. w miescie sie mieszcze w 23 a poza mniasto nie jezdze. jest znosnie . . . Pozdrawiam i raz jeszcze dziekuje za podpowiedz z czesciami !"

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z Poznania i się nigdy nikt nie czepiał..

 

literki w ogumieniu?? literki to w światłach sprawdzają... wała z niego kręcili...

 

Niestety nie krecili - przynajmniej tak twierdzi. Pokazali mu wytyczne dotyczace kontroli aut hamerykanskich,

Nie przezylem tego nei widzailem, takze powtarzam - moze nieslusznie aczkolwiek nie przypuszczam.

postaram sie dla samej ciekawosci dowiedziec wiecej o tej sprawie.

 

Fakt - sam mam opony z usa, nie maja tzw. E - czyli homologacji eu.

Fakt kolejny - jezdze ramem przeszlo rok - mam czerwone kierunkowskazy i pare innych niezgodnych rzeczy i tez nie mialem kontroli co nie oznacza ze mam auto przystosowane do Eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.