Jump to content

podswietlenie panela z nawiewami

maasser
 Share

Recommended Posts

w moim ramie w nocy nic nie swieci sie na panelu sterowania nawiewami, czy te skale i same pokretla sa podswietlane czy u mnie po prostu wypalily sie wszystkie zarowki, pali sie tylko przycisk klimy i luterek po wcisnieciu. Zanim zaczne rozbierac to wole sie najpierw upewnic :-)

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Niestety chyba tak, u mnie wysiadały po kolei wszystkie żarówki podświetlenia i bez końca. Odpuściłem walkę.

Prawdopodobnie kiepskie chłodzenie mają tam te żaróweczki, ale można to spróbować rozwiązać w technologii LED.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

............... można to spróbować rozwiązać w technologii LED.

moj fachowiec powiedzial , ze po zainstalowaniu led , nie bedzie dzialal sciemiacz swiatel w kabinie , nie wiem czy to prawda :oops:

Ja miałem LEDy w lampkach w suficie i ściemniał po zamknięciu drzwi bardzo dobrze. Jedyny mankament jest taki, że LEDy po zgaśnięciu delikatnie (niezauważalnie w dzień) się jednak świecą. Wynika to z wielkiej czułości na napięcie, a w instalacji zawsze minimalne napięcie występuje. Nie wpływa to na pracę i rozładowanie akumulatora. Przez tradycyjne żarówki również ten prąd przepływa tylko nie jest w stanie ich wzbudzić przy takim natężeniu prądu.

Podobną sytuację mam w domu przy żarówkach z ledami SMD.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

faktycznie, jak w vitarze zrobilem sobie ledy na suficie to deliktanie sie swiecily po wylaczeniu zaplonu, troche mnie to wnerwialo, ale przy panelu to na pewno nie bedzie tego widac pod mlecznymi podziałkami,

na razie wstawie zwykle zarówki ale jak mi sie pierwszy raz przepala to na pewno pojde w ledy (moze moj jest inny niz Wasze :-D)

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003