Jump to content

liftowane zderzaki

mposy
 Share

Recommended Posts

chodza mi po głowie mocne stalowe zderzaki, moze ktos juz przerabiał z Was ten temat. znacie moze jakiegos pacjenta co sie trudni robieniem takich " pługów" ? :roll:

mozecie kogos polecic?

piekna tundra na tym lifcie:

315879_2400284490282_544519_n.jpg

nie chciałbym szukać w USA bo ceny tam maja tez jak za "zboże", wolałbym bardziej cos w cenie "czapki śliwek"

http://www.ebay.com/itm/ARB-4x4-Accessories-3462020-Front-Deluxe-Bull-Bar-Winch-Mount-Bumper-Black-/310591055759?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4850ab678f&vxp=mtr

dzieki! :kasztan:

Chevy Silverado K3500 97r

Chevy Corvette c3 Stingray 75r

"..trzeba kolekcjonować mocne wrażenia..."

Tak, te które masz są normalnie jak w Tico :lol:

Jak mój pracownik odkręcał Twoj zderzak to nie mogl wyjsc z podziwu jakie to amerykance mają grubą blache ;)

Sprawdz firmę DIM off road. Są z Bolkowa. Oni przygotowywali tego czerwonego rama z kamerami, co ma homologację na wszystko z ministerstwa ;)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

ok dzieki:) zobacze co moga zaoferowac, jak cos to tez kiedys podjade ewentualnie je potraktowac czarnidłem :lol:

no nie za grube te zderzaki ogolnie w fabrycznych truck'ach robia, ale wytrzymuja wiele 8-)

taki sobie zabudowałem

P1100915br.jpg

bez szaleństw, no i jest nie zamiast ale dodatkowo, mocowanie jest wsunięte do środka ramy więc powinno być mocne, bez przykręcania siedzi dokładnie gdzie ma być, a śruby tylko trzymają żeby się nie przesuwał :)

http://hcd-customdevices.pl/jalbum/pickup/Front%20-%20Side%20-%20Rear%20Bars%20%5Bfinished%5D/index.html

podzespoły do liftu +4" terrano / pickup, moja strona, fotoworklog - remont pickupa do gołej ramy

Miałem wizje :-D

Mam plan jak zrobić przód więc jeszcze się wstrzymaj. Wyjaśnię Ci jak będziesz odbierał auto ;)

ok cierpliwie poczekam 8-)

[ Dodano: 2013-02-19, 09:02 ]

taki sobie zabudowałem

Obrazek

bez szaleństw, no i jest nie zamiast ale dodatkowo, mocowanie jest wsunięte do środka ramy więc powinno być mocne, bez przykręcania siedzi dokładnie gdzie ma być, a śruby tylko trzymają żeby się nie przesuwał :)

http://hcd-customdevices.pl/jalbum/pickup/Front%20-%20Side%20-%20Rear%20Bars%20%5Bfinished%5D/index.html

mnie sie podoba. ladnie wyglada na aucie i zapewne robi robote jak musi cos zepchac z drogi lub otworzyc brame :kasztan: