Jump to content

Podbeskidzki Camp

adamsolberg
 Share

Recommended Posts

Witam Forumowiczów! :idea:

W południowej części woj. Śląskiego widuję regularnie pickup truck'i. W B-B nawet od czasu do czasu wymienimy się kiwkami z Raptorem (nie wiem tylko czy właściciel jest na forum).

Proponuję zebranie się na spokojnie może wiosną ekipy z Podbeskidzia (mile widziani również z dalszych stron) na jakiś mały zlot (przejazd malowniczą trasą kolumną pojazdów a potem grill, beer itp. ) ;-)

Na początek chciałbym aby każdy potencjalnie zainteresowany wpisał się w tym wątku skąd jest i czym się porusza (dobrze kojarzy się ludzi po samochodach- takie doświadczenie z forum Subaru).

Pozdrawiam!

• Replies 27
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ze śląska Żory, też się bardzo chętnie pisze tylko nie ostatni weekend kwietnia bo jestem an zlocei Fbody camarosem. Ale jak bede znać termin postaram sie dopasować(tylko procz ost. week w kwietniu:P)..a jeżdżę Dodgem Ramem 1500, bordowy na DE tablicach z pordzewiałym tylnym zderzakiem :P hihihi

[ Dodano: 2013-02-10, 19:42 ]

Ja się piszę. Zaklepmy konkretny weekend, tak żeby wszyscy chętni się przygotowali. Ja proponuję terminy przedwiosenne.

przedwiosenne jak najbardziej żeby sie popaplać w śniegu i błocie :P

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nie było mnie chwilę dłuższą na forum. To co Panowie? Jaki termin Wam pasuje? Proponuję się przetoczyć przez Salmopol ze Szczyrku do Wisły (malownicza trasa, na górze można się zatrzymać na kawę itp. a potem znaleźć miejsce na grilla).

U mnie tak obiektywnie patrząc najbliższe 2 tygodnie odpadają. Walczę z remontem domu dodatkowo moja druga połówka wylądowała dzisiaj w szpitalu, raczej na 99% nic poważnego ale chcą ja potrzymać na obserwacji parę dni... także pogodzenie tego wszystkiego z codziennymi obowiązkami wyklucza u mnie tego typu wypady. Sądzę jednak, że na przełomie maja/czerwca powinno się u mnie wszystko unormować.

Jak to w ogóle widzicie bardziej męskie grono czy bardziej familijnie - dziewczyny, żony, dzieciaki etc. ?

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Kassei, szybkiego powrotu do zdrowia dla żony!!!

Przełom maja/czerwca odpowiada jak najbardziej.

Co do grona to widzę po ekipie subarowiczów, że w charakterze ,,pikników rodzinnych" to ma bardzo fajny klimat. Wiadomo, że kobitki i tak staną sobie gdzieś stadem i będą rozmawiały o butach a panowie pałętać się będą wokół krążowników pewien czas :) Po tej części jednak fajnie jest w większym gronie usiąść przy ognisku i zjeść coś z rusztu. Co Wy na to?

Dzięki Adam, ale wydaje się że już wszystko ok, tylko ją na obserwacji do końca tygodnia zostawili :-D Mamy córeczkę w drodze (pierwsze dziecko) i trochę może spanikowaliśmy z tym szpitalem jak pojawił się mały problem, ale lepiej dmuchać na zimne w tej sytuacji :->

Co do mnie to bardziej bym optował za rodzinnym choć sam nie gwarantuje, że nie przyjadę sam (kobiety w ciąży mają swoje humory ;-)) i na jak długo, ale pojawię się na 100%. Jeśli się nie uda do Szczyrku to w Wiśle będę na Was czekał :-P

Problem jest taki, że obecnie to chyba jesteśmy tylko my w dwójkę zadeklarowani. Może reszta osób też by się wypowiedziała, czy woli "familijnie" czy standardowo i jaki termin im odpowiada. Jak nas będzie mało (lub nawet tylko w dwójkę będziemy) to można się dogadać na jakieś mniejsze spotkanie zapoznawcze gdzieś w połowie drogi (Pszczyna/Skoczów/Strumień). Wszystko zależy ile tak na prawdę osób się zadeklaruje, bo szkoda jakiejś większej organizacji robić da 2-3 osób :kasztan:

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002