Jump to content

Szukam auta i odpowiedzi

foxster
 Share

Recommended Posts

Witam Szanownych forumowiczów jestem juz od tygodnia na forum jako gość i czytałem wasze uwagi odnosnie aut ,pewnie bedzikecie mnie namawiali na F150 ale ja jednak jestem zdecydowany na zakup Rama i trwają poszukiwania, zetknołem sie z autam z roku 2010 a mimo to w środku widze kokpit z starszego modelu ,moje pytanie brzmi o co kaman VIN 1D7RV1GT7AS207091jaki podał mi sprzedawca pokazuje 2010 a w środku tak http://www.motortrend.com/cars/2008/dodge/ram_1500/photos/interior/gauges.html

http://otomoto.pl/dodge-ram-mozliwa-zamiana-zarejestrowany-C27528840.html z zewnatrz też jakiś " inny". Prosił bym o porade mam zdjecia jakie dostałem od sprzedawcy moge podesłać na meila jeśli sa chetni do pomocy.

szukam Dodge Rama, tylko normalne auto do normalnego użytkownia ;-) najlepiej czarny kolor wiek? raczej patrze jaki stan.

tak też myślałem ,ale potrzebowałem potwierdzenia ,podejrzewam też ze ten VIN:1D7RV1GT7AS207091 nie jest od tego auta niestety

[ Dodano: 2013-01-19, 23:40 ]

no tak w ogłoszeniu pisze (Witam mam do sprzedania bardzo ładnego dodga rama 1500 z 2010 roku) a po vin-ie wychodzi ze to 2500 http://vin-decoder.pl/1D7RV1GT7AS207091

szukam Dodge Rama, tylko normalne auto do normalnego użytkownia ;-) najlepiej czarny kolor wiek? raczej patrze jaki stan.

poszedłem za radą i sobie odpuściłem i teraz szukam stron za oceanem ,możecie pare stron podesłać z autami .

Co tak szybko się poddałeś, przecież tu w Polsce jest kilka ciekawych egzemplarzy tylko trzeba szukać i wiedzieć gdzie szukać.

Z USA to jedynie bite opłaca się ściągać bo w całości to cło, opłaty itp. cię zjedzą. No chyba, że jako złom chcesz go ściągnąć, ale znowu tam go rozbierać a tu składać to...

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Był Ram 2500 '97 Magnum

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

http://otomoto.pl/dodge-ram-laramie-5-7-hemi-lpg-ful-ful-C26904329.html ten jeszcze patrze że jest ok na moje oko , auta szukam dla siebie do pracy nie na handel. Biały odpada jakoś mi nie pasuje ,raczej ciemny nawet czarny ;-)

Trochę drogi jak na używany. Zwłaszcza, że miał historię wypadkową, bo wystawiający ogłoszenie nawet nie zaznaczył opcji "bezwypadkowy".

Ostatnio stał nowy w voyager club 2012 za 139 netto.

Był Ram 2500 '97 Magnum

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

• 2 weeks later...

witam ;-)

jak poprosiłem o zdjecia z przed wypadku (bo Pan powiedział że każdy jest bity wiecej lub mniej ) to Pan odpowiedział ze wyśle i ....cisza , pewnie ten był wiecej bity :-(

• 1 month later...
  • 2 weeks later...