Skocz do zawartości

Pomocy!!!


Kulbiex

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wyszyskim.. Mam DODGE RAM'a 1500, no i właśnie stał na podwórzu i przyjechał do taty kolega. Jak zobaczył naszego Doge to wsiadli i jechali około 10-20 km , na samym początku (na podzwórzu) spadł weżyk od chłodnicy, on idzie do chłodnicy skrzyni jak dobrze wiem, a oni przejechali te 10-20km bez oleju w skrzyni.. Pomocy, jak wleje olej do szkrzyni, to będzie wszystko ok? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .. Pomocy!!

 

Boję się, że skrzynia poszła się je*ać... :cry: :cry:

 

[ Dodano: 2012-12-28, 22:45 ]

Dodam jeszcze, że 30 min temu ich ściągłem, dobrze, że tata ma sprintera 315, z długim najazdem i akurat weszło na niego.. :cry: :cry: :cry: ale i tak muszę płakać.

Nie ważny jaki wygląd, ważne jakie serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by wyciekło tak dużo oleju ze nie było by smarowania to raczej prędzej by przestali jechać bo bez oleju automat nie jedzie ważne żeby zasili silnik jak przestał ciągnąć żeby faktycznie jej nie zatrzeć. Na twoim miejscu zalał bym olejem i sprawdził czy wszystko jest ok.

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wchodzi do skrzyni oleju? Wiem, że wlewa się olej przez miarkę..

 

[ Dodano: 2012-12-29, 01:56 ]

Z tego co mówił ten kolega to on sam zgasł i nie chciał odpalić.. A w nim też jest uszkodzona cewka, i gaśnie. Jak popukasz w cewkę to odpali. Pewnie im zgasł i chcieli popukać w cewkę a tu wszystko obrzygane w oleju.. Jak myślicie, za 20 tysięcy go puścic mu? W nim jest uszkodzona przedładnia i pompa abs, i narazie dokładnie nie wiem czy skrzynia jest uszkodzona czy wleje oleju i bedzie wszystko latało.. DODGE RAM 1500 v8 MAGNUM rok;1997

Nie ważny jaki wygląd, ważne jakie serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dopiero co kupiliscie i już chcesz sprzedać ? :mrgreen:

 

Wlej prawidłowy olej do skrzyni, ATF4, i sprawdź działanie.

Do nieprawidłowej pracy skrzyni może już brakować od 1 litra , ale może tez być potrzebne z 3, 4 litry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak zarżnęli CI skrzynię, niech odkupią w Zuzcarze i po sprawie. Firma oki daje gwarancję na rozruch. Zapłacą ze 3500 i będzie jak nowe.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę dopiero co kupili i już się pozbywają.

Gdybym miał gdzie go trzymać to bym się skusi bo brak lpg to dla mnie zaleta ale tak po chmurką trzymać nie wypada.

A co z tą ładownością? ma źle wpisaną w dowód czy co? bo ja tak trochę...

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz napisałem w jego powitaniu, więc nie będę się dublował. Pusty śmiech...

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mocno zastanawialem sie nad kupnem tego rama jak pojawil sie na allegro (ale nie od kulbiexa a od poprzedniego wlasciciela) cena po negocjacjach byla 14 tyś. Troche stopowal mnie problem ze skrzynia, gdyz na zimnym silniku przy cofaniu do tylu wydawala dziwne dzwieki (rzezenie) , natomiast na goracym po 5 minutach jazdy juz tego problemu nie bylo. Jak opowiadal wlasciciel to jeszcze byl problem z ABS-em, tak, ze zrezygnowalem z jazdy aby go ogladac (chociaz niewiele brakowalo abym ja byl jego wlascieielem) :-)

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.