Jump to content

Podnoszenie.

Kulbiex
 Share

Recommended Posts

Kulbiex, jaki rozmiar kół chcesz zamontować ? Liftu szukaj tylko w stanach w PL nic nie znajdziesz, felgi tak samo, nie wiem czy masz HD czy zwykła 1500, jeśli masz 1500 to będziesz miał przynajmniej minimalny wybór felg w PL. Opony takie jak 35x12.5R17 lub 37x12.5R17 w PL masz od ręki ale jeśli chcesz auto podnosić co wiąże się ze sprowadzaniem części z USA to dlaczego by nie zamówić wszystkiego razem (opony, felgi i lift)

Pamiętaj, że podnoszenia auta to nie tylko większe opony i lift kit, jeśli chcesz założyć koła rozmiaru 35" i więcej to polecam zmianę przełożeń w mostach oraz wzmocnienie układu napędowego.

Jonko :D

Może zobacz sobie, wstawiłem zdjecia http://pickupklub.pl/viewtopic.php?p=36865#36865 ;D

Jak byś mógł to zrobiłbyś mi wycene, może być wszystko używane, byle było w dobrej cenie..

Opony muszą być dosyć szerokie jak i dosyć wielkie..

:roll: tylko boje sie że to będą bardzo dużę koszta.. :-/

Ale jak byś mógł to zrób mi wycene wszystkiego (opony/felgi/zawieszenie). Z góry dziekuje. ;D

Nie ważny jaki wygląd, ważne jakie serce.

Nie znajdziesz u nas używanego zawiasu do Rama. Jakiś zupełnie podstawowy lift to minimum 2 tyś w górę, oponki koło 3 tyś. Jeszcze jakieś felgi no i ktoś to musi zamontować...

Za dwa koła, to Ty raczej niewiele znajdziesz. Może ze dwa cale liftu z przodu i jakieś samoróbki z tyłu. Do tych kosztów, które podałeś dolicz jeszcze koszt transportu z jueseja i cło. Można byłoby poszukać w EU ale nie wiem, czy znajdziesz. W każdym razie bez JEBAJA się nie obejdzie.

http://shirehorsepoland.com/

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!