Skocz do zawartości

Witam. :D


Kulbiex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@pit373 Dziekuje bardzo. :D

 

[ Dodano: 2012-12-25, 14:30 ]

Napisałem w dziale felgi/opoby/zawieszenie czy jakos tak, i nikt mi nie pomaga. Ale do tego nie mam pretensji, ponieważ są Święta. Jak coś to chodzi mi głównie o zawieszenie.

Nie ważny jaki wygląd, ważne jakie serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondzio93r Mieszkam w powiecie Tureckim i dobrze myślisz bo tata kupił mi DODGE RAM'a w powiecie Złotowskim. To jest niedaleko Chodzieży (około 50-60km). Ale może jeździć jescze jeden taki w Chodzieży. Jak chcesz to prześlę Ci zdjęcia. :D

Nie ważny jaki wygląd, ważne jakie serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to prześlę Ci zdjęcia. :D

 

Wrzucaj śmiało tu na forum niech inni też widzą.

 

[ Dodano: 2012-12-25, 22:47 ]

Ten co u mnie jeździ to jest na blachach PCH, szary, 2X4 dlatego teraz nie jeździ ale na wiosnę się pokaże.

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v_images.php

 

v_images.php

 

dsc0091is.jpg

 

dsc0090dv.jpg

 

dsc0089ud.jpg

 

dsc0088kx.jpg

 

 

:-D Kupił mi go tata 22 grudnia tego roku, więc jest to nowy nabytek i chcialbym go troche zmodyfikować, czyli podnieść go troche założyć nowe opony i felgi oraz orurować go. Chciałbym abyście mi pomogli w dobraniu dobrego zawieszenia i woogole. :-D.

 

Bartek.

Nie ważny jaki wygląd, ważne jakie serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondzio93r Pomożesz mi go troche orurować, nowe felgi i opony (muszą być szerokie). Bo jest trochę goły :D

Miło mi i z chęcią bym ci pomógł ale niestety tego typu zabiegi nie są moją mocną stroną.

Musiał byś z Misiek69 zagadać albo na forum poszperać zapewne znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondzio93r

 

 

Jak go trochę zmodyfikuje to może się spotkamy? ;D tylko najlepiej jakbyś ty dojechał do mnie bo jak bym miał jechać tyle kilometrów do Ciebie to bym zbankrutował.. Ale to jeszcze troche może za 1-3 miesięcy ;D

Nie ważny jaki wygląd, ważne jakie serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko najlepiej jakbyś ty dojechał do mnie bo jak bym miał jechać tyle kilometrów do Ciebie to bym zbankrutował..

 

Dobre!!! Po co Ci taki drogi samochód, skoro nie możesz pozwolić sobie na zrobienie raz na jakiś czas kilkuset kilometrów?

 

Gdzieś niedawno ktoś pisał o chęci pozbycia się takiej instalacji centralnego ogrzewania, jaką chcesz założyć u siebie. Pogrzeb dobrze, to znajdziesz. Chłopak chciał to chyba na złom oddać, może za symboliczną flaszkę Ci odstąpi.

 

Jeśli byś się pogubił, to pisząc o centralnym ogrzewaniu, piszę o orurowaniu paki. ;-)

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poprosić tatę o zwiększenie kieszonkowego... :twisted:

Już nie musi bo ram idzie pod młotek. Przeraziły ich zapewne kosztu utrzymania tak więc...

 

Grunt, to odpowiedzialne zakupy. Dobrze, że to nie jakiś psiak, lub inne zwierzę, bo już byłby w schronisku ew. stałby przywiązany do drzewa w jakiś lesie.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.