Skocz do zawartości

Przeróbka świateł na xenony


dejwitt

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, dzisiaj odebralem bixenonowe soczewki z maskownicami o takie :

 

d1f8ef7e84cc80c7m.jpg

 

Po świętach zakupie zestaw HID z przetwornicami CanBus, z żarnikami D2S o barwie 6000k, do tego wszystkiego jeszcze dodatkowy zbiornik na wode spryskiwacza, wysoko ciśnienowa pompka, dysze, wężyki plus wiadomo kable.

 

Po zgromadzeniu niezbednych części przejde do montażu ale to już wkrótce :)

 

[ Dodano: 2012-12-22, 18:09 ]

Aaaa zapomniał bym, oczywiście nie można zacząć prac bez niezbędnych narzędzi, dlatego sobie dzisiaj sprawiłem mala precyzyjna szlifierkę i opalacz :)

ee4b823e4e56f858m.jpg

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez odpowiednich narzędzi nie ma co się zabierać za robotę jeśli ma coś być dobrze zrobione :)...poza tym już widzę że będę mieć problem z maskownicami które mam do soczewek, będę musiał jakieś inne kupic w jasiennicy :), prawy jutro się widzimy :)

 

[ Dodano: 2012-12-27, 17:44 ]

Pierwszy dzien uważam za udany nawet mi sei podoba efekt końcowy :). Choć miałem sporo problemów przy rozklejeniu klosza bo lampa już była kiedyś rozklejana i klosz był zklejony klejem który nie odpuszcza przy podgrzaniu(niefabrycznym). Pierwsza przymiarka soczewki w kloszu

560bdddad6f5f26bm.jpg

 

A tutaj juz efekt końcowy

1f694df0a20d52d7m.jpg

 

Jeszcze nie mam kabla adaptera do żarnika D2S i ich nie podłączyłem ale jak tylko dotrą to pokaże efekt finalny. Jutro druga lampa a dzisiaj jeszcze nowy bixenon wyląduje na aucie:)

 

[ Dodano: 2012-12-30, 12:56 ]

Chciałem się Was zapytać czy już ktos próbował zastąpić manualna regulacje wysokości świateł na silniczki?

 

[ Dodano: 2013-01-03, 14:50 ]

Przeróbka wydaje mi się ze bardzo dobrze, światła dzisiaj zostały ustwione świeci jak ta lala

4e99a98033984946m.jpg

 

zostal jeszcze do zamontowania spryskiwacz, ale czekam az przyjdzie oryginalna VW pompa wysokociśnieniowa. Jedynie co mi sie nie podoba to barwa światła jaką wybralem 6000K i na pewno zmienie ją na 4500K , ale to dopiero w przyszłym miesiącu jak bede przerabiać lampy w SSmanie :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.