Skocz do zawartości

Ram 5500 Long Hauler


Eazy

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: Jako, że zrobiliśmy mały offtop w wątku o Silverado, postanowiłem oddzielić te posty i założyć nowy temat. Wydaje mi się, że ten Concept Car Dodge z 2012 roku jest tego wart ;-)

No ok, miałem na myśli oryginalny zbiornik, a nie jakieś doróbki na przemyt. Chodziło mi o to, że fabrycznie w żadnym z tych wozów nie przewidywano chyba cysterny pod podwoziem :-P

 

Nowy RAM Long Hauler zabiera na pokład 643L paliwa (fabrycznie)

 

http://www.amerykany.v10.pl/Ram,LongHauler,rozmiar,ma,znaczenie,60287.html

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy RAM Long Hauler zabiera na pokład 643L paliwa (fabrycznie)

No nie do końca "fabrycznie". To jest dodatkowy zbiornik montowany na pace - coś jak nasze swojskie butle z gazem ;-) Częsty dodatek wśród tych co często holują naczepy.

A nawiązując do eFów o których wspominał Kuba - tam faktycznie były dwa fabryczne zbiorniki (przełączane przyciskiem w kabinie) ale ich łączna pojemność wynosiła 130 - 140 litrów (w zależności od wersji).

Też mi się wydaje, że ten zmęczony silverado to wersja ukraińsko białoruska, przystosowana do turystyki paliwowej... ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy RAM Long Hauler zabiera na pokład 643L paliwa (fabrycznie)

No nie do końca "fabrycznie". To jest dodatkowy zbiornik montowany na pace - coś jak nasze swojskie butle z gazem ;-)

 

Jak nie fabryczne, jak fabryczne :-P Kto montuje ten zbiornik? Fabryka :-) Jest to wyposażenie dodatkowe, ale instalowane przez producenta :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jak nie fabryczne, jak fabryczne :-P Kto montuje ten zbiornik? Fabryka :-)...

Niech Ci będzie :mrgreen:

TUTAJ i TUTAJ linki do artykułów w którym można znaleźć opis i sporo zdjęć tego Rama. Muszę przyznać, że to wnętrze Laramie jest... równie ładne jak najbardziej wypasione wersje King Ranch Forda :mrgreen:

 

A wracając do tematu zbiorników - ten tekst wszystko wyjaśnia:

"Our first fueling experience with the big Ram is an exercise in patience. The truck still has the standard fuel tank, which holds 22 gallons beneath the bed. The midship-mounted tank sandwiched between cab and bed holds an additional 38 gallons, while the polished diamond-plate box in the bed carries a whopping 110 gallons. We're only 100 gallons down, not even 60 percent of our total capacity, but putting in that much fuel still raises eyebrows at the local snack-and-gas."

A tutaj fotka trzeciego zbiornika (na pace) o którym mówiliśmy z Eazy'm (drugi jest między nim, a kabiną pod blachą widoczną na zdjęciu, a trzeci normalnie pod paką):

post-158-15323756300694_thumb.jpg

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź teraz zatankuj jednorazowo do pełna te wszystkie zbiorniki... Serce by pękło przy kasie :shock:

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.