Skocz do zawartości

Teraz i TWÓJ pick-up może palić do 30% mniej !


Miko

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale nie mogłem sie powstrzymać przed wrzuceniem tego tutaj :

 

http://allegro.pl/eko-tuning-duza-moc-male-spalanie-to-mozliwe-i2833517326.html

Reklamy, billboard`y, banery, plakaty, konstrukcje, oświetlenia, kompleksowa obsługa klienta, wynajem podnośników koszowych, stawianie bezobsługowych oświetleń led`owych z baterią słoneczną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy do tego urządzenia można dostać przejściówkę, która pozwoli podpiąć je do instalacji elektrycznej w domu? Chciałbym zoptymalizować sobie tutaj prąd, bo jakieś dziwne przepięcia się zdarzają, a i parę KW/kW więcej by się przydało do wieży lub zmywarki do naczyń, że o suszarce żony i potencjalnym zwiększeniu dynamiki pralki i suszarki nie wspomnę. Prosiłbym o informację nt. kosztu takiego konwertera.

 

Czy jeśli wepnę sobie 5 takich urządzeń w samochodzie (tak, mam tyle gniazd zapalniczki!), to jest szansa, aby wyeliminować potrzebę tankowania samochodu w ogóle?

 

Pozdrawiam"

 

Ciekawe co odpiszą, ale pompę mam z tego taką, że rechot pewnie słychać na 2 kilometry wokół :kasztan:

 

EDIT: A ta eliminacja zużycia paliwa to oczywiście w sytuacji wpięcia 5 urządzeń jednocześnie, wtedy % bankowo się zsumują :D

No replacement for displacement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli wepnę sobie 5 takich urządzeń w samochodzie (tak, mam tyle gniazd zapalniczki!), to jest szansa, aby wyeliminować potrzebę tankowania samochodu w ogóle?

 

Ty lepiej sobie załóż dodatkowy zbiornik paliwa przelewowy, żeby Ci nadmiar paliwa na drogę przez korek nie uciekał :lol:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się spytaj, czy w ciężarówkach też działa. Moja krówka na pusto potrafi opierdzielić 35l/100km. 30% z tego to już parę litrów na handel by było :-D

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ciężarówek to widziałem dzisiaj w Pruszczu Gdańskim taką Scanie że mi szczena opadła !

 

Taki dzwięk z wydechów że nie mogłem się pozbierać !

Reklamy, billboard`y, banery, plakaty, konstrukcje, oświetlenia, kompleksowa obsługa klienta, wynajem podnośników koszowych, stawianie bezobsługowych oświetleń led`owych z baterią słoneczną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim "flagowym" jest Ginaf M333. Terenowa wersja DAF-a. Napęd DMC 33t, 6x6, hydraulicznie regulowane zawieszenie, skrętna tylna oś. Fajny patent podnoszonej tylnej osi. Np w przypadku, gdy cofasz po jakąś wysoką skarpę, to podnosisz tył, najeżdżasz nim na skarpę, potem podnosisz na tylnej osi cały samochód i ładnie wjeżdżasz na górkę. Poza tym regulacja przechyłu całego samochodu. Gdy jesteś załadowany i jedziesz w ciężkim terenie możesz cały samochód utrzymać w poziomie, dzięki czemu środek ciężkości nie będzie działał przeciwko tobie. Ginafy z powodzeniem startują w Paryż-Dakkar. Piękna maszynka. Z ciekawostek to jeszcze taka, że największy Ginaf jaki jest produkowany ma napęd 8x10. Dziesięć osi i osiem pędnych. Wszystkie skręcane. :-D

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim "flagowym" jest Ginaf M333. Terenowa wersja DAF-a. Napęd DMC 33t, 6x6, hydraulicznie regulowane zawieszenie, skrętna tylna oś. Fajny patent podnoszonej tylnej osi. Np w przypadku, gdy cofasz po jakąś wysoką skarpę, to podnosisz tył, najeżdżasz nim na skarpę, potem podnosisz na tylnej osi cały samochód i ładnie wjeżdżasz na górkę. Poza tym regulacja przechyłu całego samochodu. Gdy jesteś załadowany i jedziesz w ciężkim terenie możesz cały samochód utrzymać w poziomie, dzięki czemu środek ciężkości nie będzie działał przeciwko tobie. Ginafy z powodzeniem startują w Paryż-Dakkar. Piękna maszynka. Z ciekawostek to jeszcze taka, że największy Ginaf jaki jest produkowany ma napęd 8x10. Dziesięć osi i osiem pędnych. Wszystkie skręcane. :-D

 

:foto:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę aparat i cyknę jakieś foty, bo nic nie mam. Wygooglujcie ginafy w grafice.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.