Skocz do zawartości

Flowmaster tlumiki


mrB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ciągle się zastanawiam pomiędzy Super44 a DeltaFlow. Na razie muszę zlikwidować szatańskie dźwięki spod maski (pompa wspomagania + rolki + pasek) aby w ogóle wydech słyszeć :lol: Z drugiej strony też mam wątpliwości czy inwestować w auto skoro niedługo będzie trzeba i tak uciekać do ameryki południowej jak ruskie przyjdą :-> ;-)

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzial ktos gdzies tak duza przejsciowke?

 

myślę, że możesz rozciąć rurę wstawić dwie takie flansze

http://allegro.pl/flansza-kryza-audi-seat-skoda-volkswagen-fi-80-vw-i4019610795.html

 

a między nie wstawiać później 3 mniejsza jaka Ci podpasuje

http://allegro.pl/flansza-kryza-audi-seat-skoda-volkswagen-fi-64-vw-i4019604608.html

http://allegro.pl/flansza-kryza-audi-seat-skoda-volkswagen-fi-55-vw-i4019476288.html

tdi engines are for senior citizens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
myślę, że możesz rozciąć rurę wstawić dwie takie flansze

 

dobry pomysl - dzieki :)

Po kilku eksperymentach z "rozmiarem dziurki" :mrgreen:, wrocilem do pierwszego, ktory wyprodukowalem (zrobilem ich w sumie 3szt: 4,5cm / 3,7cm / 3,0cm).

Ta pierwsza ma ok 4,5cm (sredn. wydechu to 3" czyli 7,6cm) i ten rozmiar okazal sie wystarczajaco dobry ;-) przybylo troche momentu na samym dole i sklaniam sie do stwierdzenia, ze jest teraz tak samo zrywny jak byl przed instalacja nowego wydechu.

Roznica ta byla bardzo mala, wrecz trudna do zauwazenia dla kogos innego niz ja - czesto jezdzacy tym autem, ale byla i nie dawala mi spokoju... Teraz, na srednio stromym podjezdzie potrafi po kompletnym zatrzymaniu sam ruszac do przodu i trzeba go trzymac na hamulcu ... i o to chodzilo :-)

 

Pojezdze troche, wywale restryktor i wstawie jeszcze sam tlumik Super'44 od Flowmastera - ciekaw jestem jakie beda efekty po tym efekty.

 

Wycinanki lowickie - czyli pozyskiwanie materialu :twisted: zmodyfikowalem panel z obudowy od desktopa

 

rfSdsfZpXvbH3t9aP_q7RfBZ2KZd57ZRKDqPHAiBnE8=w403-h537-no

 

wkladka miedzy-flanszowa :-D

wyd2.JPG

 

wyd3.JPG

5.7L ECONOMY PACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pożyczyłem mojego byłego białasa gdzie nowy właściciel zapodał flowmastera 50tkę. Jak dla mnie na miasto może i fajne, ale powyżej 100km do wywałki. Inna opcja to ochronniki słuchu :lol:

Pozdrawiam Piotr

512776789

 

HONDA CIVIC VI (3D) SWAP na 1,8 mod na 240HP - zabawka weekendowa

RENAULT ESPACE IV 2,0T 171HP bez modów silnikowych - auto żony

2014 DODGE RAM 1500 Sport 5,7 HEMI - lekkie poprawianie fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Panowie a wiecie gdzie mogę kupić oryginalny tłumik ?

bo flowmaster juz mnie załamuje

cytuje -

" Wysłany: 2012-12-05, 13:27

jeszcze zatęsknicie do cichego wydechu w waszych taczkach , szczegolnie po 300-500 km jazdy non stop 8-) :mrgreen:"

 

:mrgreen: :mrgreen:

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.