Jump to content

Powitanie z Irlandii

ralphe
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich uzytkownikow pick-upow w Polsce z malej wysepki zwanej dalej Irlandia;)

Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem nissana navary crew cab z 2006 roku .Mam nadzieje,ze dowiem sie wielu interesujacych mnie rzeczy na tym forum i ze poznam kilku ciekawych ludzi.

Sam takze swoim doswiadczeniem bede staral sie pomoc i rozwiazac probelmy innych forumowiczow.

Serdecznie pozdrawiam.

ps.Jest ktos z uk lub irl.

Nie jezdzij szybciej niz Twoj Aniol Stroz potrafi latac

Eazy - liznales zycia na zielonej wyspie?Dla mnie osobiscie ciezko byloby teraz wrocic do pl ,bo przyzwyczailem sie do tego ,ze tutaj latwiej wszystko zalatwic(mniej papierkow) i latwiej zarobic na zycie...co jednak nie zmienia faktu,ze kocham swoja ojczyzne,a minia flaga bialo czerwonych wisi juz na przedniej szybie pod lusterkiem w moim pick upie;)

Nie jezdzij szybciej niz Twoj Aniol Stroz potrafi latac

Eazy - liznales zycia na zielonej wyspie?Dla mnie osobiscie ciezko byloby teraz wrocic do pl ,bo przyzwyczailem sie do tego ,ze tutaj latwiej wszystko zalatwic(mniej papierkow) i latwiej zarobic na zycie...co jednak nie zmienia faktu,ze kocham swoja ojczyzne,a minia flaga bialo czerwonych wisi juz na przedniej szybie pod lusterkiem w moim pick upie;)

To cut long story short - chętnie bym tam znów pojechał i został... ;-) Ale postanowilismy wrócić (jakieś 3,5 roku temu) i teraz zamiast spokojnego życia mamy codzienny fight :-) No ale to temat na dłuuuugą dyskusję przy ognisku i piwie :mrgreen:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

www.grokker.pl

www.bostikpolska.pl

.