Jump to content

Forumowy ?

Miko
 Share

Recommended Posts

Rozkminiłem opis historii: "Pierwszy właściciel, bezwypadkowy, garażowany" To znaczy, że pierwszy właściciel, był zdrowy jak koń i nigdy nikt go nie zbił, oraz że żona wywaliła go z mieszkania i tymczasowo pomieszkuje w garażu :-D :-D

Proszę o zmianę mojego nicka na Carfax :kasztan:

http://shirehorsepoland.com/

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

o co kaman z tą jazdą do zakopca na narty?

Uświadomcie mnie!

Reklamy, billboard`y, banery, plakaty, konstrukcje, oświetlenia, kompleksowa obsługa klienta, wynajem podnośników koszowych, stawianie bezobsługowych oświetleń led`owych z baterią słoneczną!

A widzicie... na zwróciłem uwagi na 2WD...

Reklamy, billboard`y, banery, plakaty, konstrukcje, oświetlenia, kompleksowa obsługa klienta, wynajem podnośników koszowych, stawianie bezobsługowych oświetleń led`owych z baterią słoneczną!

No można się zdziwić czasem.

chyba tylko Amerykanie potrafią auto z 2WD nazwać Off-Road D

• 2 weeks later...

Kiedyś oglądałem Jeepa Grand Cherokee 2005-> zaglądam pod auto i pytam się faceta gdzie przedni most? A on jak to gdzie pod autem... to mu kazałem się schylić i się z leksza zdziwił.

Myślał, że jak jeep to musi być 4x4 a jak kupował to nikt mu nie gadał, że na tył napęd..

Na następny dzień już ogłoszenie było poprawione i cena w dól poszła, trochę szkoda było mi faceta ;/

Ford F-150 4.6 2002

No można się zdziwić czasem.

chyba tylko Amerykanie potrafią auto z 2WD nazwać Off-Road D

Owszem, można się zdziwić czasem...

jeśli tylko jest odpowiednio przygotowane :-)

Miko - chyba nie odmówiłbyś mu nazwy Off-Road? :mrgreen:

Pokazywałem już chyba tę zabawkę na forum w jakimś wątku o zawieszeniach ale nie zaszkodzi przypomnieć ;-)

TUTAJ strona ze szczegółami technicznymi jakby kogoś zainteresowało ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Fakt faktem przy takim budżecie można by i ofrołdowego Priusa przygotować który na przednim napędzie by jeździł podobnie. I też by był terenowy.

Nie widze nic złego w nazwaniu 1000 KM bestii mianem "Off-Road" i NAWET BYM TAKIEGO CHCIAŁ. Pięknie płynie po tej hmm drodze !

Wydaje mi się (nasz Polski) "absurd" wynikający z nazwania samochodu Off-Road przy 2WD wynika tylko i wyłącznie z innego rodzaju myślenia oraz terenu w USA ... :P

W Polsce i raczej większej części Europy tylko 4x4, blokady, reduktory, wyciągarki, powoli i do przodu.

[ Dodano: 2012-12-11, 23:07 ]

Forumowy ? :D

http://otomoto.pl/dodge-ram-2500-4x4-C27207932.html