Skocz do zawartości

A moze jakas wloczega ?


dejwitt

Rekomendowane odpowiedzi

ale cos takiego, takiego troszke trudniejszego, nie taka zwykla latwizna... :-P

 

Jak uzbieram szelesty na nowy zawias to będę jeździć w cięższy teren :kasztan: Na razie muszę się zadowolić łatwizną ;-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może do Marynina, kiedyś już o tym pisałem, teren zajebisty i można się wyszaleć.Allegro kiedyś organizowało tam przejazdy 4X4.

 

http://blog.allegro.pl/entry.php?301-I-Piknik-Motoryzacyjny-4x4-otoMoto.pl-motoAllegro.pl

 

Parę linków:

 

 

post-129-15323756187887_thumb.png

post-129-15323756188817_thumb.png

post-129-15323756189614_thumb.png

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niech ktoś założy temat? Miejsce, data, ew. koszty?

 

Miejsce to miejscowość Marynino koło Serocka, jakieś 40km od centrum Warszawy

 

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Warszawa%2C+&loc2=Marynino%2C+&byCar=1&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=

 

Koszty? Każdy dojedzie za swoje na miejsce na ustalone miejsce, wiazd na teren żwirowni bezpłatny. Grila można tylko zabrać i kiełbachę.

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niech ktoś założy temat? Miejsce, data, ew. koszty?

 

Miejsce to miejscowość Marynino koło Serocka, jakieś 40km od centrum Warszawy

 

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Warszawa%2C+&loc2=Marynino%2C+&byCar=1&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=

 

Koszty? Każdy dojedzie za swoje na miejsce na ustalone miejsce, wiazd na teren żwirowni bezpłatny. Grila można tylko zabrać i kiełbachę.

 

To kiedy? :mrgreen:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cos takiego, takiego troszke trudniejszego, nie taka zwykla latwizna... :-P

 

Jak uzbieram szelesty na nowy zawias to będę jeździć w cięższy teren :kasztan: Na razie muszę się zadowolić łatwizną ;-)

 

Czy wtedy zmienisz też nick forumowy na "Hardy" ? ;)

 

Ja mam nadzieje, że w końcu rusze z moim L200 jak wróce z urlopu. Napewno zamontuję zderzak i tak samo jak Eazy.. zbieram szelesty na zawias. Szkoda, że troche daleko do Wawy to chętnie bym się z Wami spotkał.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Marynino - miejsce fajne i jeździłem tam wielokrotnie quadem i crosami :-D Często widywaliśmy auta 4x4 i było gdzie pojeździć ;-)

Ale o ile dobrze pamiętam to jakieś 1-1,5 roku temu żwirownia była zamknięta tzn. ochrona, pełno sprzętu etc ponieważ piach z tej żwirowni służył do budowy obwodnicy Serocka.

Nie wiem jak teraz ale Marynino sprzed 3 lat już nie jest to samo a i nie wiadomo jak z możliwością wjazdu....Fakt, obwodnica Serocka juz wybudowana to może i na żwirowni jest spokój... :-/

RAM 1500 SPORT 5,7 HEMI 4x4 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jaki plan z ta wloczega panowie? bodano byles moze w ej kopalni, mozna tam wjechac? ja od kumpla dowiedzialem sie o jeszcze jednej kopalni troche dalej bo w dabrowce, podobno fajna ale postaram sie w tym tygodniu podjechac i obejrzec

 

[ Dodano: 2012-12-09, 16:16 ]

tak jak obiecalem pojechalem do dabrowki obejrzec ta "kopalnie" i jestem bardzo milo zaskoczony, nostwo terenu do zabawy, prawdziwa piaskownica dla duzych chlopcow a wiec trzeba zabrac nasze zabawki i sie pobawic. Mnostwo podjazdow dolkow i terenu do wyglupiania sie. Man nadzieje ze wam sie spodoba i ze zorganizujemy ta wloczege

 

oto kilka zdjec:

https://plus.google.com/u/0/photos/104178812959079789615/albums/5819919022780343633

 

[ Dodano: 2012-12-13, 06:48 ]

panowie proponuje zorganizowac nasza wloczege albo w dniach 21;22;23 lub 28;29;30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.