Skocz do zawartości

Monster X Tour


Sebastian O.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Byłem pierwszy raz i robi wrażenie, hałas niesamowity, słuchawki - ochraniacze wyprzedane do pierwszej połowy show :mrgreen:

 

California Kid ładnie pojechał na tylnich kółkach aż mu wahacz nie wytrzymał i most się złożył pod niego :mrgreen:

 

Brakowało przestrzeni w Atlas Arenie w Łodzi.

Za tydzień pokaz w Gdańsku

Sorki za jakość zdjęć :-(

 

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg

5.jpg6.jpg

7.jpg8.jpg

9.jpg10.jpg

11.jpg12.jpg

13.jpg14.jpg

15.jpg16.jpg

17.jpg18.jpg

19.jpg20.jpg

21.jpg22.jpg

23.jpg24.jpg

25.jpg26.jpg

27.jpg28.jpg

29.jpg30.jpg

31.jpg32.jpg

33.jpg34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem w Łodzi i też na 14.00.

1. Na parkingu stał jeden nowy Ram, jeden wyliftowany Hummer - reklama, trochę terenówek i plaskacze.

2. Wpuszczali parę tysięcy ludzi przez jedną połówkę drzwi...cyrk

3. Pit party - na początku fajne, potem tłum mało się nie zadeptał. Można było obejrzeć wozy, pogadać z kierowcami - wszyscy na luzie i bardzo mili.

4. Hala rzeczywiście trochę za mała jak na monster trucki

5. Mogli by ostrzegać wcześniej, że będzie GŁOŚNO, było mnóstwo rodziców z małymi dziećmi bez żadnych ochraniaczy czy zatyczek

6. Prowadzący Amerykanin jako tako, za to Polak z cienkim głosem i średnią znajomością angielskiego - żenua. Im bardziej się starał, tym gorzej. Konferansjerki uczył się z gal bokserskich.

7. Przejazdy motorów - fantastyczne. 3 Ruskich robiło takie rzeczy, że oczy na wierzch wychodziły. Jak na youtubie.

8. Quady to chyba przez pomyłkę puszczali.

9. Najwazniejsze, czyli Monster trucki robią wrażenie jak mało co. Ryk motorów, wibracje czuć było z daleka. Czad! Bardzo liczyłem na California Kida, bo miał najfajniej wyglądającą brykę, ale się rozkraczył na pierwszym przejeździe. Szkoda!

10. Na koniec podczas pokazu freestylu załoga Rock Star (małżeństwo!) dali czadu! Ich wózek jeździł na 2 kołach, kręcił bączki, skakał na parę metrów - myślałem że się rozleci. Nie było lipy! Dla tego pokazu warto było pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.