Skocz do zawartości

[Hilux] Brak postojówek oraz tylnej lewej pozycji


Zelot

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Przeszukałem wszystkie bezpieczniki przy nogach kierowcy oraz pod maską. Przy nogach pasażera nie ma takich małych bezpieczników. Co się mogło stać? Dodatkowo nie świeci lampka wewnętrzna po otwarciu drzwi (w ogóle nie świeci). Czy ktoś wie gdzie może leżeć problem? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś żarówki czy nie są przepalone albo nieodpowiednie ? Jeśli są całe to zobacz multimetrem czy jest napięcie możliwe, że po prostu jest za małe.

 

Sprawdź jeszcze raz bezpieczniki pod maska bo tam znajduję się te odpowiedzialne od przednich lamp i tej wewnętrznej.

 

Jak chcesz to mogę wrzucić objaśnienie do bezpieczników który od czego.

 

P.S. Który to rocznik?

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś żarówki czy nie są przepalone albo nieodpowiednie ? Jeśli są całe to zobacz multimetrem czy jest napięcie możliwe, że po prostu jest za małe.

 

Sprawdź jeszcze raz bezpieczniki pod maska bo tam znajduję się te odpowiedzialne od przednich lamp i tej wewnętrznej.

 

Jak chcesz to mogę wrzucić objaśnienie do bezpieczników który od czego.

 

P.S. Który to rocznik?

 

Żarówki są całe. Napięcie nie dochodzi.

 

Pod maską jest tylko jedna skrzynka z bezpiecznikami? Na spodzie pokrywy jest legenda ale bezpieczniki wszystkie sprawne - dla pewności przelece jeszcze raz.

 

Rocznik 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki samochod? jesli to dodge ram to mozesz miec problem ze skrzynka bezpiecznikow(elektronika), sprawdz go komputerem..ja mialem ten sam problem, znikalo mi cale lewe oswietlnie a wszyskto z bezpiecznikami bylo ok, po zmianie skrzyniki problem zniknal i zaczelo nawet dzialac pare innych elementow :)...o choelra to Hillux sorry nie dopatrzylem sie marki :oops:

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maską jest tylko jedna skrzynka z bezpiecznikami?

Pod maską jest jedna, druga jest przy kolumnie kierownicy, trzecia za schowkiem pasażera.

 

dejwitt może mieć racje to może być wina skrzynki bo wszystkie te bezpieczniki świateł i oświetlenia kabiny są koło siebie w jednej linii. Może coś się tam poluzowało albo styki zaśniedziały.

 

jaki samochod?

Halux

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maską jest jedna, druga jest przy kolumnie kierownicy, trzecia za schowkiem pasażera.

 

dejwitt może mieć racje to może być wina skrzynki bo wszystkie te bezpieczniki świateł i oświetlenia kabiny są koło siebie w jednej linii. Może coś się tam poluzowało albo styki zaśniedziały.

 

No to przelecialem wszystkie bezpieczniki we wszystkich 3 skrzynkach i wszystkie sa ok.

 

W takim razie czeka mnie przeglad doprowadzen pradu do skrzynki. Czyli zajac sie skrzynka pod maska?

 

Dzieki za pomoc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.