Skocz do zawartości

Duchy i dynie 27.10.2012


Eazy

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ udało się doprowadzić Jeepa do stanu względnej używalności (coś tam jeszcze kapie, skrzypi ale balia się toczy) to postanowiliśmy się wybrać w lekki teren na chrzest bojowy :-)

 

Ania i Kosa organizują 27.10.2012 imprezę 'Duchy i dynie'. Szczegóły tutaj:

 

http://www.polskiebezdroza.pl/duchy_i_dynie.html

 

Ja na ten moment zgłosiłem dwie załogi (my i nasi znajomi) i pomyślałem, że może ktoś z klubu miałby ochotę do nas dołączyć :-)

 

Ponieważ jest to impreza trochę inna niż włóczęgi, więc każdy będzie musiał sam się zgłosić i wpłacić zadatek w wysokości 50zł od załogi. Formularz zgłoszeniowy i sposób płatności na stronie.

 

Tak więc zapraszam wszystkich chętnych :-) Dawno nic się nie działo, więc fajnie by było się spotkać, poganiać w lekkim terenie i zjeść kiełbachę z ogniska ;-)

 

Nie robię typowej listy. Po prostu chętni niech dopiszą info, że się zapisali. Zostały jeszcze 2 miejsca ale Kosa powiedział, że jeżeli będzie więcej chętnych z klubu to da się 'dopchnąć' 2-3 auta. Ogólnie w formularzu warto wspomnieć, że jesteście z pikup klubu. Raz, że nasza zniżka będzie obowiązywać, a dwa, że nie odeślą Was z kwitkiem jeżeli będzie już ponad 10 aut :-)

 

Na ten moment jesteśmy my + jeszcze jedna załoga. Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze dołączy :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eazy - a bedzie klasa turystyczna dla motorków ?

Może bym się 'turystycznie' moją trialką przejechał ?

To jest w dzicz czy będą przejazdy przez drogi publiczne ?

bo wiadomo, trialka nie ma papierów :(

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eazy - a bedzie klasa turystyczna dla motorków ?

Może bym się 'turystycznie' moją trialką przejechał ?

To jest w dzicz czy będą przejazdy przez drogi publiczne ?

bo wiadomo, trialka nie ma papierów :(

 

Są odcinki po drogach publicznych i przez miejscowości. To jest bardziej takie 'cross country' niż taplanie w błocie :-) Na moto musiałbyś za kimś jechać bo samemu ciężko by Ci było z roadbooka korzystać. Ogólnie rzecz biorąc bardzo serdecznie polecam dołaczenie się do|imprezy ale na moto (i to bez papierów) to już niekoniecznie :-|

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.