Jump to content

Szukam: oklejenie G. Voyagera grafiką reklamową w Warszawie

Quarter
 Share

Recommended Posts

Hejka!

Dawno mnie nie tu nie było, temat RAMa przesunął się na nie-wiadomo-kiedy :-( Za to wczoraj kupiłem od jeepniętego forumowicza Plymoutha Grand Voyagera '97, który będzie służył jako auto służbowe (jak się zepsuje to postawię gdzieś w centrum jako reklamowy pomnik :mrgreen: ). I w związku chciałbym je szybko i sprawnie okleić reklamą.

Szukam więc w Warszawie SPRAWDZONEJ NA WŁASNEJ SKÓRZE (LAKIERZE) firmy, która w racjonalnych pieniądzach szybko, sprawnie i dobrze oklei nowonabytego Plymoutha Grand Voyagera '97 (wczoraj nabyty od forumowicza) folią z grafiką reklamową. Grafikę zaprojektujemy sami i prześlemy w plikach produkcyjnych wg otrzymanej specyfikacji.

Jeśli możecie kogoś polecić - będę wdzięczny :git:

Pozdrówka dla Wszystkich!

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Od razu i z całego serca mogę odradzić Ci naszego wspólnego "sąsiada" z ul. Puławskiej, koło mc Donaldsa. Firma chyba nazywa się "Warsfol" ale na 100% nie jestem pewny. Dwa razy byłem u nich zamawiać oklejenie. Pierwszy raz "fachowiec" przyszedł zrobił foty, wymierzył auto i powiedział, że odezwie się w ciągu miesiąca. Jako, że mi się nie spieszyło, to po trzech miesiącach podjechałem się przypomnieć i zrobiłem lekutką awanturkę. Pan natomiast zrobił wielkie oczy i powiedział, że zgubił gdzieś zdjęcia i namiary na mnie. W ciągu 10 minut w jego notesie ja znalazłem namiary do mnie i panu zrobiło się trochę GUPIO :oops: Wymierzył jeszcze raz samochód i obiecał, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni się odezwie. Było to w kwietniu i do tej pory ani słychu. Nie muszę dodawać, że mnie już tam też nie zobaczą? Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam.

http://shirehorsepoland.com/

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Dzięki Misiek! Widać Panowie z tej firmy kierują się arabską strukturą czasu...ja niestety tyle czasu nie mam - jak tylko marketing wydłubie projekt, chcę kleić :-)

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

http://dannygarage.pl/

Oklejałem grill i błotniki we Wranglerze. Widziałem "na warsztacie"oklejane auta. Mogę śmiało polecić.

Dziękować! Uderzę, zobaczymy jak z terminami u nich i cenami. Jeśli ktoś ma jeszcze jakąś sprawdzoną alternatywną propozycję to super.