Skocz do zawartości

Rejestrator trasy


Natryskowy

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą jakością HD jest różnie... przerabiałem temat w zeszłym roku. Wszystko zależy do czego to potrzebujesz. Jakość HD jest sztucznie skalowana z małej rozdzielczości i później na kompie wychodzi kupa...

Ja mam dwie sztuki:

W jednym aucie mam HD (na prawdę), koszt 350 pln w Polsce, czasami robię z tego materiału jakiś film z wakacji z przejazdu. Jest ok.

W drugim mam zwykłą (jakość HD też jest w menu ale nie polecam), koszt 80 pln w Chinach i u nas pewnie też.

 

Jeżeli potrzebujesz tylko do tego aby był jakiś dowód w razie W to nie ma sensu szukać droższych, jeżeli chcesz coś więcej z tym materiałem robić to polecam poszukanie HD. Tylko sprawdź sam, jeżeli chcesz kupić w Polsce to podjedź nagraj na kartę i później zobacz na komputerze...

 

Poniżej film z tej HD:

 

[ Dodano: 2012-10-14, 14:35 ]

Poniżej link do tej HD:

http://allegro.pl/kamera-z-rejestratorem-protect-701-hd-h-264-rucho-i2710517958.html

 

Nie sugeruj się wyglądem zewnętrznym, w drugim aucie mam identyczną (z wyglądu) a w środku zupełnie co innego...

Był Dodge RAM 5,7 HEMI 07r

Jeep Grand Cherokee 5,2 97r

Chrysler T&C 3,8 05r

 

501788039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za info, ten ostatni troche drogo 450zł bo chciałem do dwóch aut kupić. Ale jednak jakość HD uważam za minimum. Zerkałem na allegro to kurcze u mnie we Wrocku kiepsko z tym żebym sam mógł osobiście sprawdzić. Ale kupując przez internet mamy prawo zwrócić towar w ciągu 7 czy 10dni więc tak trzeba będzie testować ;-)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem temat i chwilowo się wstrzymam, za dwa tygodnie będę w Singapurze to może tanio się kupi :)

 

Na stówkę. Nie dość, że taniej to wiele lepsze.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Misiek69 niestety Singapur jest mega drogi.. także rejestrator kupie w PL. Dla przykładu podam cenę nowego VW Golfa... około 300tys zl. :lol: niestety Sing. rządzi sie swoimi prawami i jest to miasto/państwo dla bogaczy.

 

Edit:

Sprawdziłem dokładnie i wychodzi mi za Golfa około 557tys zł siek: :lol:

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wracając do tematu rejestratora.

Zanabyłem wkońcu Prestigio model 511 (Full HD) rzeczywiście jakość bardzo dobra.

Koszt 415zł brutto. plus karta 32GB za 140zł. Odpowiadająca prędkości nagrywania w formacie full HD.

Plusy:

-jakość obrazu

-wytrzymała bateria

-obracany ekran jak w normalnej kamerze

-możliwość kręcenia amatorskich filmów jak zwykłą kamerą dzięki jej budowie i wizjerowi

 

Minusy;

-jej duży rozmiar, gdy jest przyczepiona do szyby (trzeba ustawić w odpowiedni sposób)

 

Ogólnie póki co jestem zadowolony :)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.