Skocz do zawartości

Końskie sprawy


japacz

Rekomendowane odpowiedzi

Misiek - kupiłeś najlepsze 4x4 pod słońcem i się nie chwalisz?!? :-D Co to za wielkolud co się do standardowej przyczepy nie mieści? Debon (Cheval Liberte) miał swego czasu w ofercie przyczepę do przewozu dużych i ciężkich koni. O - TUTAJ jest taka i ma 180 cm szerokości. Ewentualnie jak ogr będzie podróżował sam to kupuj taką na 1,5 konia bo w środku i tak nie ma przedzielnika, a będzie napewno taniej od tego XL-a.

 

A wogóle to witaj w gronie miłośników czterokopytnych ;-)

post-158-15323756163762_thumb.jpg

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Misiek - kupiłeś najlepsze 4x4 pod słońcem i się nie chwalisz?!? :-D Co to za wielkolud co się do standardowej przyczepy nie mieści? Debon (Cheval Liberte) miał swego czasu w ofercie przyczepę do przewozu dużych i ciężkich koni. O - TUTAJ jest taka i ma 180 cm szerokości. Ewentualnie jak ogr będzie podróżował sam to kupuj taką na 1,5 konia bo w środku i tak nie ma przedzielnika, a będzie napewno taniej od tego XL-a.

 

A wogóle to witaj w gronie miłośników czterokopytnych ;-)

 

Dzięki Japacz!!

 

Od pół roku mamy kobyłkę SP, na której jeździ moja córka. Niestety z racji moich gabarytów nie ma opcji, żebym na nią wsiadł. Zanabylem więc Shire'a ogierka. 6 lat 190cm w kłębie i koło tony wagi.

 

2012-10-03-118.jpg

 

Wiem, że mogę kupić taką bukmanę, ale myślałem o jakiejś okazji. Jak na razie jestem zarżnięty jak karp na wigilię.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zanabylem więc Shire'a ogierka. 6 lat 190cm w kłębie i koło tony wagi...

Ładny... misiek :mrgreen: Faktycznie kawał zwierzaka ;-) Wybrałeś Shire'a z jakichś konkretnych powodów czy tylko dlatego, że jesteś "dużym facetem"? Bo Shire to raczej mało popularna rasa do jazdy wierzchem, a są zwierzaki, które może nie wyglądają tak okazale ale potrafią unieść na grzbiecie całkiem sporego jeźdźca.

Pytam przez czystą ciekawość bo sam jestem wagi raczej piórkowej ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem, bo jest piękny. Nadają się i pod zaprzęg i pod wierzch. Zawsze podobały mi się takie konie. Właściwie to konie podobały mi się wszystkie, ale Perszerony, Shire, Fryzy i Tinkery najbardziej. Jak moja żonka się dowiedziała, to wynalazła mi Niuńka w necie. Pojechaliśmy go obejrzeć i wpadłem po uszy :-D . Nie było opcji, żeby nie był mój. Gość miał jeszcze 3 ogry, ale były tak dzikie, że adrenalina płynęła im z uszu i oczu strumieniami. A ten, grzeczny, spokojny i kurewski pieszczoch :-) Ma licencję na krycie, więc może zarobi na swoje utrzymanie.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje teraz temat, pokaż swojego konia :mrgreen:

 

Misiek już pokazał że ma dużego, kto następny ;-)

 

 

Ech... Wam się wszystko z chusteczką kojarzy... :kasztan:

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje teraz temat, pokaż swojego konia :mrgreen:

 

Misiek już pokazał że ma dużego, kto następny ;-)

 

Nie mam obiektywu szerokokątnego :lol: :lol: :lol:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odgrzeję kotleta i się pochwalę. Oto mój kącik puchnącego z dumy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ax20zhK8O7Q

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek69, PRZEZAJEBISTY Koń! tez marzy mi sie zeby cos po polu latało za domem, jaki koszt utrzymania takiego Wielkokonia :-D??

gratulacje! Jest świetny!

p.s ja jestem psiarzem wielkim no i koniarzem tez chod w przypadku tego drugiego nie praktykującym. moi dziadkowie mieli, ja narazie stworzyc musze odpowiednie warunki :kasztan:

Chevy Silverado K3500 97r

Chevy Corvette c3 Stingray 75r

 

"..trzeba kolekcjonować mocne wrażenia..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio nie jest. Biorąc pod uwagę pensjonat, wyżywienie, kowala, lekarza, instruktora - ze dwa koła miesięcznie się uzbiera. Teraz przymierzam się do kursu powożenia ale nie wiem jak z czasem będzie. Mam upatrzone dwie bryczki - maratonówkę (króciutka do zabawy) i taką duża podróżną ale to na pewno w innym terminie.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Teraz przymierzam się do kursu powożenia ale nie wiem jak z czasem będzie. Mam upatrzone dwie bryczki...

No i to rozumiem :-) Bo jak kiedyś napisałeś, że planujesz pod siodło to mimo wszystko jakoś nie mogłem sobie tego do końca wyobrazić ;-) Ja wiem, że się da ale nawet będąc dużym chłopem trzeba by z drabiny wsiadać, a to sakramencko niewygodne jest :mrgreen: No a teraz jak się kucyk nauczy bryczkę ciągnąć to i czasem może Gumisia z opresji wyratuje jak te wszystkie lifty i mody zawiodą :kasztan:

 

A tak na serio to piękny zwierzak :up:

 

Ps. Pani, która go cofa na filmie bardziej zdecydowana musi być ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koń już jest ujeżdżony pod siodło. Słucha się pięknie i chodzi jak w zegarku. Jak na razie ma wywalone na przechodzące obok klacze, ale zdaję sobie sprawę, że jak zaczną się gonić, to, to się zmieni. A ta pani, to jest osoba, która właśnie konia ujeździła. Jest koniarą z czterdziestoletnim stażem, startowała z powodzeniem w ogólnopolskich zawodach i ma międzynarodową licencję sędziowską. Wie co robi, ale wiesz jak jest z ogrami. Cały czas będzie próbował rządzić, sprawdzać na ile może sobie pozwolić itp.

 

Film nagrany jest do "Shire Horse Society", bo staram się o wpisanie konia do brytyjskiej księgi hodowlanej. Pochwalić się mogę, że od dwóch tygodni sam jestem dumnym członkiem tego stowarzyszenia, tylko mnie do księgi nie wpisali :-D

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.