Skocz do zawartości

Dodge Ram


Rysiek08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów, choć zapewne nie ma to sensu to z samej złości zakładam temat. Czy kojarzy ktoś podniesionego(lecz nie poszerzonego) Dodge Rama w kolorze białym na wrocławskich blachach z okolic Radomierzyc/Bielan/Partynic ? Obiecałem sobie, że faceta znajdę, wczoraj staranowałby mnie jadąc droga na radomierzyce, zatrzymałem się na wysokości zatoczki, nie raczył nawet zjechać, prawie zaliczyłem rów jadąc z rodziną. Gościu bez mrugnięcia okiem jechał prosto na mnie. Muszę go znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Ryśku, niech Pan nie będzie aż tak złośliwy.

 

Rozumiem Pana doskonale ale podróżując po PL nie trudno o idiotę na drodze przez którego można źle skończyć i to nie z własnej winy. Sam też mam ochotę nawet zawrócić i dogonić takiego gościa ale w sumie po co mam za nim zawracać, po co mam tracić na gościa nerwy, zajechał drogę, nic się nie stało, kilka adekwatnych do sytuacji słów :-D pod nosem i jedziemy dalej i myślimy o czymś pozytywnym : )

 

Nie ma sensu tracić czasu, nerwów i dobrego humoru na takich ludzi, idiota na drodze pozostanie idiotą, jeździ takich ludzi cała masa, nie pozostaje nic innego jak być czujnym na właśnie takich ludzi na naszych drogach. Tym typom ciężko przemówić do rozumu, złapie Pan tego gościa i co Pan mu powie, na pewno ten typ się tym przejmie...

:mrgreen:

 

Oszczędzi Pan sobie nerwów lepiej Pan wtedy na tym wyjdzie.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam. Współczuję nerwów, ale jednak gratuluję szczęścia i umiejętności. Podpisuję się jednak pod zdaniem kolegów z postów wyżej. Mimo, że tu wszyscy się znamy "wirtualnie" to chyba w zasadzie nie da się gwarantować słowem za ludzi, których nie widziało się nigdy w życiu. W każdym rodzaju samochodów znajdzie się jakiś Ch.j i potencjalny morderca.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.