Skocz do zawartości

I OGÓLNOPOLSKI ZLOT SAMOCHODÓW TYPU PICK-UP "PAKA 2009&


2m.team

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich na I OGÓLNOPOLSKI ZLOT SAMOCHODÓW TYPU PICK-UP

 

„PAKA 2009”

 

Impreza odbędzie się w pierwszej połowie września 2009 roku.

 

Informacje podstawowe:

 

Termin: pierwsza połowa września 2009, impreza dwu dniowa - weekend

 

Lokalizacja: Nadbużańskie tereny w okolicach Wyszkowa, Broku, Puszcza Biała, Tor Atv Prabuty Góry

 

Rodzinna impreza integracyjno-sprawnościowa: konkurencje sprawnościowe, trasa off-road, odcinki specjalne, parada. Ma na celu przede wszystkim integrację właścicieli pick-up’ów, podniesienie umiejętności jazdy w terenie i dobrą zabawę.

 

Więcej informacji wkrótce, jesteśmy w trakcie ustalania tras, noclegów i atrakcji. Informacje będą aktualizowane na naszej stronie WWW.mx-quady.pl jak również na forum.

post-232-15323754413462_thumb.jpg

Dodge Ram 2500 Heavy Duty 5,7 Hemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe.. mnie sie akurat w tym terminie rodzi 2-gi potomek ale mam nadzieje, ze coś wymysle :roll: ... albo przyspiesze troche poród na sierpień :twisted:

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

powiem szczerze - z czasem to u mnie teraz krucho, w niedzielę mamy kolejne zawody quadowe i powoli przymierzamy się już do jesiennej imprezy off-roadowej (quady, motocykle, samochody) na poligonie - 300 ha szaleństwa!!!

 

Zlocik się odbędzie - info już niedługo

Dodge Ram 2500 Heavy Duty 5,7 Hemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chyba na razie nic się nie klaruje. Pozostaną pewnie jedynie lokalne spoty. Zobaczymy jak to będzie. Ja na razie odpoadam bo mam trochę problemów z moim "bombowcem". Nasz admin- wielki elektronik , jest bardzo zajęty pewnie do wiosny , więc musicie sami coś zakombinować. Ja pewnie dopiero w nowym roku się gdzieś wybiorę, chyba, że Bodano lub ktoś ze 100lycy mnie zabierze to chętnie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.