Skocz do zawartości

Witam


aplukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników tego forum :-P

O wieków pomykałem zawsze osobówkami, z reguły z pod znaku Hondy, bo od jakiś 15 lat zawsze jakaś honda stała na palcu, a o poprzednikach już nawet nie wspominam :lol:

no i nadszedł czas na coś "innego".

I tak właśnie, najprawdopodobniej we wtorek jak znajdę czas :-> odbieram swojego pierwszego PickUp-a :-P

Będzie to Hilux 12, SR5 AT z jakimiś dodatkami................ i kurcze mam nadzieję że dobrze wybrałem.

Zawsze marzyłem o aucie 4x4 i wyszło że generalnie mam 2h :-P bo mało kiedy zapina się 4h no ale cóż, mam nadzieję że da się tym normalnie jeździć......

 

a wracając do początku mojego posta jeszcze raz witam wszystkich :->

Toyota Hilux 3,0 SR5 12'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy!

Sam przejeździłem małymi hondami z mocnymi silnikami sporo i bardzo miło wspominam te piękne, kawalerskie czasy :-P

mam 2h :-P bo mało kiedy zapina się 4h no ale cóż, mam nadzieję że da się tym normalnie jeździć......

 

Jeździć się normalnie jak najbardziej da, ale jak się lekko zakopiesz lub będziesz miał ruszać na lodzie to już się nie da normalnie :-D

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę.

Ja swojego starego haluxa też chce wymienić na tego nowego.

 

Dołączam się do pytania Datex'a, na serio kupiłeś hila 4x2? Jeśli tak to zimą może być trochę ciężko kurcze.

To ma też drugą wadę a mianowicie, jak dla mnie hilux jest taką mieszanką pickupa z autem terenowym a kupowanie terenówki 4x2 mija się z celem bo jeśli nawet nie lubisz jeździć w terenie to prędzej czy później gdzieś tam się skusisz i zjedziesz w błoto bądź w las a jak wiadomo błoto wciąga i już nie ma odwrotu.

 

Pozdrawiam.

 

 

P.S.

Jaki silnik 2.5 czy 3.0 ?

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeee nie no koledzy :-P

tak jak napisałem kupiłem SR5 w automacie a taki występuje tylko 4x4 i tylko z silniczkiem 3,0

czyli taki full wypasik.

Za jakiś czas jak się ogarnę wrzucę gdzieś jakieś fotki.

Jak coś to pisać, postaram się tu częściej wpadać :->

Toyota Hilux 3,0 SR5 12'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.