Jump to content

Pickup do max. 35.000zł , tylko benzyna+LPG

hmmwv
 Share

Recommended Posts

Witam, szukam pickupa do 35.000zł . Zainteresowałem się naszą europejską navarą , ale tam są tylko silniki diesla . Interesuje mnie auto z silnikiem benzynowym + lpg , z łatwą dostępnością części ( w przystępnych cenach ) , nie drogie w exploatacji , rok produkcji od 2002 .

Przeglądając oferty znalazłem dodge ramy , dakoty i fordy serii F . Może polecicie coś jeszcze , albo z tych trzech , który najlepszy . Auto ma służyć do codziennej jazdy i na wypady . Nię będzie woziło nic ciężkiego . Preferowany King Cab ze wzgędu na dłuższą pakę , z zabudową mogło by służyć jako miejsce do przespania się . Dzięki za odpowiedzi i Pozdrawiam

to amerykańsko-japoński odpowiednik nissana pickupa ? Europejska wersja jest tylko z dieslem i podobno ma jakąś wadę silnika . Ten frontier nie ma takich problemów ?

Tak z ciekawości zapytam bo widzę , że masz Forda F150 5.4 , ile to żłopie ?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi . Ten frontier mi się podoba , ale obecnie na otomoto nie widzę żadnego na sprzedaż . A sprowadzenie z USA będzie kosztowało zapewne durgie tyle co auto .

Samochód chce kupić w przedziale grudzień/styczeń , może do tego czasu coś się pojawi .

A co sądzicie o tym http://otomoto.pl/dodge-dakota-3-7-C25340620.html

Cena ok , pojemność silnika też nie za duża . Ile to może gazu brać średnio i ile może kosztować instalacja . Czy każdy mechanior będzie chciał to serwisować , czy będzie potrzebny doktor specjalista ? .

Jak dakota to tylko wczesniejsza gen, w tym siedziałem w warsztacie , tragedia gniot na maxa, każde inne koreańskie będzie o niebo lepsze.

Ile to może gazu brać średnio

Myslisz że trochę mniejszy silnik spali 10L mniej niż hemi? To się mylisz opierdzieli swoje 20 i tyle.

i ile może kosztować instalacja

Było na forum, ponadto cena jest bardzo zróżnicowana, zależy na jakich podzespołach

Czy każdy mechanior będzie chciał to serwisować , czy będzie potrzebny doktor specjalista ? .

tak jak każdy inny amerykaniec, było pisane na ten temat

Widzę że szukasz auta z kalkulatorem więc odpusc sobie amerykę i kup nawarkę w zizelku

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

• 2 weeks later...
  • 11 months later...
ile może kosztować instalacja

do V6 licz ok 3300-3600 jak ma być dobrze zrobiona i na odpowiednich cześciach.

U mnie V8 kosztowała tyle ile pojemności -5,7L (tyś).

do 5,7 Hemi tyle kosztuje.

Jeep Comanche 4.0 4x4

Ford Ranger T6 3,2 Limited

SUCHORZ 4x4 -serwis i modyfikacje off road

Montaż i serwis LPG, sklep 4x4