Skocz do zawartości

<DODGE RAM> PEIYING + INFINITY??


Boczo

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad zakupem stacji multimedialnej PEIYINH PY9907, sprzet kosztuje 1150 zl i ma praktycznie wszystko, zastanawiam sie jednak jak to bedzie grało i czy glosniki infinity ktore mam na pokladzie nie beda sie marnowac, z drugiej strony podejrzewam ze radio ktore jest na pokladzie orginalne tez nie jest szczytem jakosci. Myle sie?? Doradzcie. I jeszcze pytanko czy kieszen na roadio ktore mamy to rozmiar 2din??

DODGE RAM 5,7 HEMI BIG HORN 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem stacji multimedialnej PEIYINH PY9907, sprzet kosztuje 1150 zl i ma praktycznie wszystko, zastanawiam sie jednak jak to bedzie grało i czy glosniki infinity ktore mam na pokladzie nie beda sie marnowac, z drugiej strony podejrzewam ze radio ktore jest na pokladzie orginalne tez nie jest szczytem jakosci. Myle sie?? Doradzcie. I jeszcze pytanko czy kieszen na roadio ktore mamy to rozmiar 2din??

 

szukaj chinola z gps i tunerem cyfrowej telewizji naziemnej , kieszen to 2din , dzwięk spoko ( 4x65) :up:

 

 

pogadaj z tym gosciem ( doradzi ! ) , handluje tym dosc dlugo http://allegro.pl/my_page.php?uid=7066241

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie będzie tak łatwo. Ja przerabiałem w Chryslerze T&C z 2005 r właśnie z systemem Infinity. Po kilku miesiącach pytań i różnych odpowiedzi i prób nie udało mi się tego podłączyć. Musiałem wywalić wzmacniacz i puścić wiązkę przewodów przez całe auto (od dotychczasowego wzmacniacza do radia). W Chryslerze były trzy typy dźwięku:

1. Zwykły - no problem z podłączeniem czegokolwiek;

2. Infinity ze wzmacniaczami (takimi małymi) przy każdym głośniku - trzeba było przekaźnik montować i mocno cudować, żeby to zagrało, ale dało się;

3. Infinity z jednym wzmacniaczem - należy wywalić wzmacniacz i położyć wiązkę przewodów.

 

Może dmucham na zimne ale lepiej sprawdzić. Kupić przejście na ISO i podłączyć byle jakie radio.

 

A co do radia 2 DIN to ja kupiłem na jebaju w Hongkongu, ze wszystkimi bajerami jakie tylko są za 900 pln z wysyłką, jestem z tego grajka mega zadowolony. I podczas długich podróży Chryslerem cieszę się z jego możliwości.

Był Dodge RAM 5,7 HEMI 07r

Jeep Grand Cherokee 5,2 97r

Chrysler T&C 3,8 05r

 

501788039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie będzie tak łatwo. Ja przerabiałem w Chryslerze T&C z 2005 r właśnie z systemem Infinity.

 

Ale Ty miałeś zupełnie inne radio, na pewno nie rej/rec, takie jak masz w T&C to montowali do rama przed liftem. Nie sądze żeby miał problemy po wymianie radia. Zresztą przerabiane to było na forum Tritrans i seba78 zmieniali. A z wymianą wzmacniacza to jakaś bzdura

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego napisałem, że może dmucham na zimne. A wracając do wzmacniacza w T&C na prawdę nie było opcji uruchomić go bez seryjnego radia. Kilka dużych firm tym się trudniących podejmowało się tego i nici... jedyną opcją był bajpas omijający wzmacniacz. Ale nie ten temat i nie to forum...

Był Dodge RAM 5,7 HEMI 07r

Jeep Grand Cherokee 5,2 97r

Chrysler T&C 3,8 05r

 

501788039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.