Skocz do zawartości

...a może jednak Dakota 3,7


hmmwv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w planach zakup Chryslera 300C 3.5 do max 40.000zl , ale od zawsze marzył mi się pick-up na różne wypady/wycieczki i żeby służył z zabudową jako mobilny namiot gdzie można się przespać . Przeglądająć allegro napotkałem kilka egzemplarzy Dodga Dakoty z rocznika 2005-2006 np. taki http://otomoto.pl/dodge-ram-dakota-i...C24438158.html oraz poprzedni model produkowany do 2004 np. taki http://otomoto.pl/dodge-dakota-lpg-i...C24743795.html . Czy ktoś coś może wie o tych autach , ciężko coś o nich znaleźć na polskich stronach internetowych . Który jest lepszy , ten od 2005r czy ten poprzedni co był robiony do 2004 , czy to awaryjne auto , jak z dostępem części i ich cenami , jak z serwisem , czy toleruje LPG ? Interesuje nie tylko ten z najsłabszym silnikiem 3.7 i najlepiej bez stałego napędu 4x4 . I czy te spalanie 12l gazu podane przez sprzedającego w jednym z ogłoszeń może być prawdziwe ? Bo smoka który pali 25l nie potrzebuje . Dzięki za wszystkie podpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, podzielę się z tobą moimi spostrzeżeniami. Trzy lata temu szukałem auta dla siebie, przegladałem ogłoszenia i tak poprzez jeep`a, dodga, forda i całą resztę :) doszedłem do Toyoty. Ale do rzeczy. Mam znajomego który jeździ (nie tylko po czarnym) Dakotą z 2002r. z silnikiem 4.7 V8. Jest zadowolony - rama - zero rudej, skrzynia jak marzenie, środek - hm....no ale to dla niego nie istotne - ważne że huczy. Jest zagazowany - sekwencja za 6000pln - bez problemów. Jestem zdania że nie sztuką jest kupić auto- ale znaleźć odpowiedni egzemplarz, zainwestować i cieszyć przez lata. Co do nowych modeli to zwyczajnie są dla mnie brzydkie :) i do tego zazwyczaj posiadają ohydnie plastikowe wnętrze.

 

Co do spania na pace to wystarczy tam rozłożyć namiot i już :)

 

No i na koniec napiszę jak zwykle - kup sobie Toyotę. Taka np. Tacoma - zajefajna.

 

Co do spalania, to już wiadomo - wszystko zależy od prawej nogi. Powiedzmy że od 17l/100 wzwyż.

Pozdrawiam.

V8 Fan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.