Jump to content

Ciekawa sprawa

adamsolberg
 Share

Recommended Posts

Witam Panowie!

Po zakupie F150 4.6 XLT z 2001 roku robię przegląd (wymiana wszystkich płynów, oleje, filtry, klocki) i wyszły dziwne rzeczy. Ford ma napęd 4x2, ale skrzynia jest od 4x4 fabrycznie, inne klocki, jeszcze parę drobiazgów innych. I w hurtowni z częściami do amerykańców stwierdzili, że to najprawdopodobniej jest jeden z tych robionych dla biura sheriff'a. Spotkali już takie autko u siebie i było to samo z dopasowaniem części. Sprawdzili i tamten był ,,poszeryfowy". A u mnie wychodzi to samo. Też rzekomo mocniejsza skrzynia od 4x4, wzmocniony napęd (o dziwo tylko na tył jak na auto do takiej pracy)... Jeśli to prawda wygląda na to, że mój egzemplarz pilnował gdzieś na countryside porządku i woził funkcjonariuszy po pączki.

Co o tym sądzicie? Da się to gdzieś sprawdzić/potwierdzić?

Pozdrawiam!

Po Vinie doszesłem tylko do informacji o silniku, napędzie, miejscu montażu w Norfolk w Virginia.

Ty tylko zdekodowałeś vin, a my chcemy sprawdzić go bardziej dogłębnie np. na Carfax.

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Po Vinie doszesłem tylko do informacji o silniku, napędzie, miejscu montażu w Norfolk w Virginia.

[ Dodano: 2012-06-29, 15:06 ]

Pisząc ,,po vinie'' miałem oczywiście na myśli numer VIN a nie, że po pijaku ;-)

Mało, mało... :-) Dużo więcej ciekawych rzeczy można się dowiedzieć ;-) Podeślij tego VINa na priv jak nie chcesz upubliczniać...

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...