Jump to content

Witam serdecznie!

Einz
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów!

Moja obecność na tym forum powodowana jest pewnym czerwonym Fordem F 150 FX4 5.0 z roku ubiegłego, który to od kilku miesięcy jeździ w Bielsku- Białej i po okolicach:)

Zasadniczo autko sprawuje się fenomenalnie i poza jednym złapanym kapciem niewiele można mu zarzucić. Jest kilka "smaczków", które to dodają pikanterii całej tej zabawie...

Jednym z nich jest brak admin key'a i niemożność zdjęcia kagańca pod tytułem MyKey(ograniczona prędkość do 130 km/h, radio grające na pół gwizdka itp). Niestety, a wszystko na to wskazuje, nie obędzie się bez wyrobienia i sprowadzenia klucza z USA, ale z tym już się pogodziłem:/

W dziale ELEKTRYKA/AUDIO postawiłem już posta odnoszącego się do systemu SYNC i jeśli któryś z Użytkowników ma jakąś wiedzę na ten temat, to zachęcam do zapoznania się;)

Pozdrawiam!

Czołem!

Co do mykey - trochę poczytałem ( chociaż wierze, że Ty więcej) i wychodzi na to, że admin key równiez może być ustawiony na opcje mykey.

Jeśli tak by było w Twoim przypadku, to można to jeszcze odkręcić bez nowego kluczyka.

Każdy eF mnie cieszy, zwłaszcza na południu :-) Powitać!

Zasadniczo autko sprawuje się fenomenalnie i poza jednym złapanym kapciem niewiele można mu zarzucić. Jest kilka "smaczków", które to dodają pikanterii całej tej zabawie...

Jednym z nich jest brak admin key'a i niemożność zdjęcia kagańca pod tytułem MyKey(ograniczona prędkość do 130 km/h, radio grające na pół gwizdka itp). Niestety, a wszystko na to wskazuje, nie obędzie się bez wyrobienia i sprowadzenia klucza z USA, ale z tym już się pogodziłem:/

Da się, da się i to całkiem blisko Bielska ;-) I wcale nie trzeba sprowadzać admin key'a z USA ;-)

Wysłałem Ci info na priv.

Przy okazji chętnie bym zobaczył nowego eFa bo Podbeskidzie to moje rodzinne strony :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...