Skocz do zawartości

Frontier red custom


blantomat

Rekomendowane odpowiedzi

Zapodaje zdjęcia Frontka, rury i wydech mogą się podobać lub nie, ale dają dużo lepszy dźwięk; póki co zamierzam jeszcze walnąć przelotówkę Magnaflow, czekam tylko aż przyślą.

Generalnie auto super w teren i żeby coś wrzucić na pakę i przewieźć.

Bo niestety jest Double cab z maxi paką czyli US size, ja aż takiego nie potrzebuje i zeby wjechać do garażu muszę wywalić z niego inne auto mimo że mam 2-stanowiskowy-parkuje nim na ukos...

Ale generalnie daje rade.

post-810-15323756042298_thumb.jpg

post-810-1532375604466_thumb.jpg

post-810-15323756045925_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja się nie czepia, przegląd też normalnie przeszedłem.

 

A co do kolorów to w sumie rzeczywiście :) Ale to przypadek, tamto to oryginalne malowanie Multivana, a Nissana takiego dostałem w rozliczeniu za swój stary samochód.

 

 

Gdyby ktoś miał namiar na dekielek/kołpaczek w tym kolorze do tych felg Nissana to chętnie zakupię. Bo L/T nie ma od kiedy go posiadam, a drażni strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał namiar na dekielek/kołpaczek w tym kolorze do tych felg Nissana to chętnie zakupię. Bo L/T nie ma od kiedy go posiadam, a drażni strasznie

Zrób rundkę po mieście może ktoś będzie miał takie same w swoim Frontierze.

 

A tak serio na Allegro są takie:

http://allegro.pl/nissan-pick-up-d22-d-22-navara-kolpaki-dekle-i2376424684.html

http://allegro.pl/nissan-navara-d22-dekielki-na-felgi-aluminiowe-i2380891832.html

http://allegro.pl/navara-d22-dekiel-dekielek-kolpak-felgi-alufelgi-i2392313828.html

http://allegro.pl/navara-d22-dekiel-dekielek-klpak-klpaczek-felgi-i2392313898.html

tylko nie wiem czy pasują do twoich felg.

 

Nie znam się na Nissanach ale czy to jest normalne, że ma dwa znaczki jeden nad drugim ?

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, te są średnie, ponieważ sa zbyt niskie, no i kolor mi nie gra.

Jak już kupuje to chce upolować pod swój kolor, no i raz jedyny znalazłem na alledrogo taki kolor felg. Napisałem do sprzedającego czy nie chce sprzedać samego dekielka; no to się zgodził... za 400pln+wysyłka...

 

o te znaczki to też pytałem poprzedniego właściciela, no i podobno tak dostał z USA-fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D22 dobrymi autkami są ;-) Niewiedziałem że są jakieś wersje z długą paką, w terenie faktycznie gorzej bo zwis z tyłu naprawdę spory. Z ciekawości, jakie spalanie ?

 

a spali tak z 20-24 l LPG.

 

No a co do dekielków to handlarze tacy są. Jak zauważą że Ci zależy na jakiejś pierdole to Cię oskubią jak się patrzy. Kiedyś potrzebowałem do Magnuma samą wtyczkę /ot zwykły kawałek plastiku wielkości połowy pudełka zapałek/ do której wpinasz czerwoną postojówkę z przodu; a w sumie poza używkami z demontażu samochodu nie funkcjonuje to w sprzedaży detalicznej chyba w całej Europie, to handlarze na szrocie zaśpiewali mi coś ponad 300pln, że jak ma pruć całą instalacje to nie za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ludzie,

w ostatni piątek miałem włamanie do samochodu i rozwalili mi zamek/wkłądkę od strony kierowcy i plastikowy panel deski rozdzielczej jak wyciągali radio.

 

Nie wie ktoś czy te wkładki zamka pasują od europejskiej D22??

Także byłbym wdzięczny gdyby ktoś się natknął na Frontiera/Xterre lub Pathfindera do 2004r. z przeznaczeniem na części, bo ten plastikowy element będzie mi znaleźć niebywale trudno...

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.