Jump to content

WITAJCIE :)

scooby_d00
 Share

Recommended Posts

Cześć, mam na imię Mateusz i potrzebuję fachowej porady. Przymierzam się do zakupu pickupa, który będzie pracował w firmie budowlanej. Ma być to autko zarówno dobrze się prezentujące, "nie bojące" się terenu i ciężkiej pracy. Czy jesteście wstanie mi doradzić co będzie najlepszym rozwiązaniem ? Chcę przeznaczyć na zakup max 40-50 tys. zł

POZDRAWIAM

Zastanawiam się właśnie nad Hiluxem, Navara, L200 i chciałem zapytać czy potraficie wskazać ewentualnie wady i zalety poszczególnych modeli ? Co myślicie o Ford Ranger ? Może jest ktoś na forum kto wykorzystuje swój wóz właśnie do "budowlanki" ?

Magdoc, dziękuje za odpowiedź.

Zastanawiam się właśnie nad Hiluxem, Navara, L200 i chciałem zapytać czy potraficie wskazać ewentualnie wady i zalety poszczególnych modeli ?

Ja posiadam właśnie Hila, fajne autko lecz jak każdy samochód posiada zalety i wady.

zalety: jak dla mnie rewelacyjnie sprawuje się w terenie (oczywiście oponki musza być odpowiednie), na trasie też nie jest najgorzej, dłuższa trasa w dwie osoby jest przyjemna, prawie tona ładowności (chyba 970kg), silnik 3.0 dobrze się sprawuje - nie ma się co bac podczas wyprzedzania, fajne jest to, że kupując go z salonu samemu trzeba dokręcić kilka śrubek, które sama z czasem dadzą o sobie znać, niektóre posiadają dwa akumulatory

wady: podróż w cztery osoby do przyjemnych nie należy, z tego co słyszałem elementy podwozia lubią rdzewieć, skóra to porażka (pewnie dlatego, że jest z plastikowych zwierzaków) fotel kierowcy szybko się wyciera, we wnętrzu gdzie nie spojrzymy jest plastik i plastikowa skóra, by wymienić żarówkę od strony kierowcy trzeba wyjąć akumulator (chyba że ma się małe rączki)

Gdybym teraz kupował pickupa i maił do wyboru Hiluxa, Navare, L200 czy D-Maxa, to wiedząc o wadach Hila i tak wybór padł by na niego.

Zalety ma, a z wadami da się żyć. Moim zdaniem Hilux jest jak Kia Carnival EX można go po kochać albo znienawidzić.

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

ja pracuje w tej branzy i jezdze Dodgem Ramem, jesli chodzi o zastosowanie samochodu do pracy, wożenie palet, farb, narzedzi, plus dowoz ludzi to dodge jest idealny :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Podpisuje się pod tym co napisał dejwitt, .

Ja moim jeździmy na montaże, narzędzia, ludzi, farby lakiery, meble a i w gości też nim jadę. Sprzęt jest bardzo dobry. Wady... jest ich trochę ale po co się nimi stresować.

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Panowie a jak spalanie waszych "krążowników" ??

I padło sakramentalne pytanie :lol:

42l do 55l Pb95 na 100km przy spokojnej jeździe można zejść do 30l

60l-75l LPG na 100km

Nie ma się czym przejmować :kasztan: Miłość jest ślepa!

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Dobre :mrgreen:

Oj AdAm AdAm co TY chlopaka zniechęcasz :lol:

jeszcze pomyśli że to prawda :shock:

Poszperaj raczej w archiwum forumowym ,znajdziesz wszystko..

A i Witam i Pozdrawiam !

www.tmtwentylacja.pl

Drug!!!

Tylko BROŃ CIĘ PANIE BOŻE, żebyś tu pisał ile pali Twój TWEETY, bo się chłopak lewą stopą, przez prawe ramie przeżegna.

:kasztan: :kasztan: :kasztan:

http://shirehorsepoland.com/

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!