Jump to content

Toyota Tundra SR5 sprawdzenie historii w Carfax

segeln
 Share

Recommended Posts

Witam,

ponieważ pozbyłem się swoich Land Roverów, więc postanowiłem kupić pickupa 4x4. Wybór padł na Toyote Tundre... chyba z sentymentu do LC na którego nigdy mnie nie było stać ;)

W związku z powyższym znalazłem swój wymarzony pojazd tylko chciałbym sprawdzić jego historię w USA. Jeżeli któryś z użytkowników forum ma zakupioną licencje np. w CARFAX'ie i byłby tak miły, aby sprawdzić dla mnie jej historię, byłbym naprawdę wdzięczny :)

Oto jej numer VIN: 5TBKT44134S450490

Z góry dziękuję i pozdrawiam

• Administrators

77 punktów , 81-89

Report Run Date: 2012-06-04 04:10:18.323 EDT

Vehicle: 2004 Toyota Tundra SR5 (5TBKT44134S450490)

Event Date Event Location Odometer Reading Data Source Event Detail

05/10/2004 NY Independent Source VEHICLE MANUFACTURED AND SHIPPED TO DEALER

05/21/2004 CONGERS, NY Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

07/07/2004 CONGERS, NY 14 Motor Vehicle Dept. TITLE (Lien Reported)

04/03/2006 CONGERS, NY Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

06/28/2006 NY 10,360 State Agency PASSED EMISSION INSPECTION PASSED SAFETY INSPECTION

07/07/2006 NANUET, NY Accident Source SEVERE ACCIDENT OR VEHICLE DAMAGE REPORTED: RIGHT SIDE

07/07/2006 ROCKLAND COUNTY, NY State Agency COLLISION WITH ANOTHER VEHICLE (Case #:31838475)

08/30/2006 ROCK TAVERN, NY 10,400 Salvage Auction SOLD AT SALVAGE AUCTION / COLLISION DAMAGE REPORTED

12/08/2006 NY Motor Vehicle Dept. TITLE (Lien Reported)

12/08/2006 NY Motor Vehicle Dept. SALVAGE

Dzięki za szybką odpowiedź :)

Sprawa jest następująca, sprzedający zapewnia, że sprowadził samochód z USA w 2008 z uszkodzoną prawą stroną paki z przebiegiem około 10.000mil. Od tamtej pory samochód jest w jego posiadaniu i obecnie ma jakieś 40.000mil, tak więc przebieg może być autentyczny :) Pytanie jedynie czy kolizja faktycznie dotyczyła tylko skrzyni ładunkowej, czy może coś poważniejszego? Natomiast z drugiej strony, czy jeździłby samochodem przez cztery lata mając świadomość że to rzeźba powypadkowa?

Czy któryś z forumowiczów orientuje się, czy zdjęcia z takich kolizji są gdzieś dostępne dla przeciętnego zjadacza chleba (numer sprawy jest podany w rejestrze) ?

[ Dodano: 2012-06-07, 15:07 ]

No i niestety nie zdążyłem i Tundra już została sprzedana... ale pewno jeszcze coś się trafi :)