Skocz do zawartości

Auto dla żony !


prawy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

jak w temacie :lol:

Szukam auta dla kochanej żony !

Warunki : automat, od 2008 r. wzwyż , bezwypadkowy ,coś mniejszego od Rama :lol: ( ekonomiczny ) a jednocześnie dający frajdę z jazdy..( pewnie czasem i ja bedę nim kierował :lol: )

 

Może macie jakieś propozycje ? może ktoś z forum chce coś ciekawego sprzedać ?

Żona myśli o Crosie ja mówię może Subaru Forester ...ale jakoś bez przekonania..

 

Proszę o Wasze propozycję :-D

 

Pozdrawiam prawy

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dakota i F150 odpadają jeden pickup w rodzinie wystarczy..:lol:

co do Durango super ale nadal duży !

Mercedes B ? niby ok ale pomyślę o nim jak naprawdę nie spodoba mi się jazda foresterem..

O Mini nie pomyślałem ..zerknę ..

 

Co do limitu cenowego ? zobaczymy co się trafi i za ile ..jak będzie trzeba to i w leasing się weźmie..

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym ja miał wybierać, to pewnie też czegoś w tym guście bym szukał.

Misiek, Ty w Mini??!!!!!!!!!!! :shock: :shock:

Uszy byś sobie kolanami zasłaniał. To auto dla konusów (jak ja :kasztan: ) i małych kobietek.

 

Chodziło mi o wybieranie auta DLA ŻONY, a nie dla mnie :-) . Ja oczywiście Ram only.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj bardzo dobry znajomy ma do sprzedania dodge magnum z 5.7 :> i polecam samcohod z czystym sercem naprawde godny zainteresowania tym bardziej ze ma ospojlerowanie z SRT :)...jak cos sluze pomoca o konatkt :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa Romeo Brera najlepiej 3.2 260KM :lol:

E90

Lexus RX

Mazda Cx 7 lub 9

Touareg

 

Albo troche starsze ale niezawodne E46 C z genialnym silniczkiem 3L 231KM

 

http://otomoto.pl/bmw-330-skora-xenon-tv-smg-C24496564.html

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MX5 fajny ale odpada - 2 osoby

od godziny przeglądam Mini S ,całkiem fajny ,nie wiem jak wygląda w srodku nigdy go nie widziałem ale napewno zobaczę !

Ciekawi mnie ten centralny zegar ? Muszę zobaczyć czy bedzie mi odpowiadał design wnętrza :lol:

Kendzio93r masz jakieś doświadczenie z Mini ?

 

o BMW też myślę po ostatnich pozytywnych relacjach od Bodano..

 

Dejwit drugie auto chcielibyśmy mieć z mniejszym silnikiem :lol: dziękuje !

 

Dziękuje chłopaki o to mi chodziło .. :lol:

coś wybierzemy..

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kendzio93r masz jakieś doświadczenie z Mini ?

Osobiście Mini nigdy nie posiadałem ale miałem przyjemność pojeździć właśnie Cooper'em S ale 160KM w manualu i zabawa była na prawdę przednia, określił bym go jako gokart dopuszczony do ruch. A co do zegara po środku to jest kwestia przyzwyczajenia.

 

Tak po za tym Mini jest mini ale jest autem dość bezpiecznym.

 

P.S.

Właśni wyszukałem, że są nawet wersje 211KM, ten to na pewno daje przyjemność z jazdy tylko, że jest to manual a ty chciał byś automat.

 

http://otomoto.pl/mini-cooper-s-john-cooper-works-211km-recaro-C24517897.html

 

:-D http://www.youtube.com/watch?v=RWshhjTzj1c

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

określił bym go jako gokart dopuszczony do ruchu.

 

Miałem okazje się przejechać - potwierdzam. Jest twardo, nawet troche za twardo. Bardzo nisko i super sztywno w zakrętach.

Mini ma też countrymana, który wygląda podobnie, ale zapewne jeździ już inaczej. No i to dość droga nowość. Na plus - napęd 4x4.

 

 

Może trochę więcej szczegółów co do preferencji?

Jak nie ma ścisłych ... to może nawet mustang? Klasycznie i po amerykańsku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę czasami cooperem s cabrio z automatem 184hp, 2010 rok.

Auto mojej matki - wersja full wypas.

Wrażenia z jazdy - tak jak kondzio napisał - gokart z piekła. Do tego automat 6 biegowy, łopatki na kierownicy. I magiczny guzik SPORT i drugi Dynamic Traction Control. Po naciśnięciu obu auto zamienia się w wyścigówkę. Automat utrzymuje silnik w zakresie najwyższego momentu obrotowego, robi przegazówki i sam redukuje biegi podczas hamowania. DTS pozwala na piszczenie oponami i latanie w zakrętach na maksa. Do setki coś koło 7 sekund, max ok 220km/h. Spalanie średnie ok 10l/100.

Ze złożonym dachem - bajka. Klima ma specjalne nastawy na jazdę cabrio. Jechałem bez dachu jak było ok 1 plus, było mi gorąco w dupę (ogrzewanie foteli ma 3 stopnie) i miło w resztę. Problemem moze być, że wszyscy się wtedy gapią. W lecie też ekstra, chyba że słońce pali.

Co do twardosci jazdy to wina leży po stronie opon runflat 205/45/17 - trzeba je nabić do 2.9!!! Zmieniłem oryginalne kamienne Dunlopy od Freda Flinstona na polecane Conti i jest różnica. Miękko się zrobiło, a przyczepność wzrosła. W zimie zakładam Pirelli SottoZero bez runflata.

W sumie - samochód tzw kultowy, ludzie się gapią, sąsiada krew zalewa, sąsiadkę tym bardziej. Radocha z jadzy maksymalna (szczególnie z DTS i overboost).

Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem podobny problem wybór padł na New beetla bardzo niskie spalanie zarabiste prowadzenie wbrew pozorom w środku spokojnie mieszczą sie 4 dorosłe osoby. Żona jest zadowolona a wcześniej jeździła superbem i do miasta był troszkę za duży ( kłopoty z parkowaniem ) ten jest idealny. A ostatnio w ramach oszczędności do Pragi pojechaliśmy beetlem i całkiem nieźle wypadła dłuższa trasa.

Zdecydowanie polecam

Pozdrawiam

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem podobny problem wybór padł na New beetla bardzo niskie spalanie zarabiste prowadzenie wbrew pozorom w środku spokojnie mieszczą sie 4 dorosłe osoby. Zdecydowanie polecam

No proszę cię :shock: Beetle to akurat ewidentnie nieudany wózek.

Zgadzam się z jednym: mieści 4 dorosłe osoby.

 

Ale nie przejmuj się: samochód ma się podobać temu, kto nim jeździ.

A skoro podoba się żonie - jest OK.

Ram4x4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.