Jump to content

opony pirelli a generale

dejwitt
 Share

Recommended Posts

Czy mial ktos z was stycznosc w swoich taczkach z tymi oponami http://www.ebay.de/itm/1x-Pirelli-Scorpion-ATR-275-60-20-115H-/280886838933?pt=Auto_Reifen_2&hash=item4166290695 ?

albo z tymi

http://www.ebay.de/itm/275-60-20-119S-GENERAL-GRABBER-HTS-XL-Sommer-/251066538165?pt=Auto_Reifen_2&hash=item3a74bb58b5

moze ktos cos napisac jak sie sprawuja w codziennym uzytkowaniu odnosnie do Goodyerow?

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Miałem te Pirelki, opona wielosezonowa ale na zimę się nie nadają. Plus to ładny agresywny bieznik.

tu masz w pl. tylko w rozmiarze 275/55R20 na takich jezdziłem

http://nowe-opony.pl/opony-terenowe-pirelli-scorpion-atr-27555r20-111-s-o_l_85_2225.html

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dzięki Datex!

Musiałem się przeprosić z moim Nisanem rocznik 2003 :-) . Miał być w tym roku zamieniony na ramidło ale.. w robocie sie pozmieniało , zrobiło się niepewnie ,więc...

Podbudowany po wizycie/przeglądzie u znajomego mechanika : " panie , nic sie nie dzieje ,lać i jeżdzić" , postanowiłem trochę zainwestować ...na początek w oponki :-)

Była NISSAN D22 NAVARA

• 1 month later...

odswieze kotleta, mozecie mi napisac czy zakladajac na tylna os rozmiar opon 275/55/20 (fabryka dla przypomnienia wyglada tak: 275/60/20) cos sie znaczaco zmieni , procz wizualnego wygladu.?

Tak, zmieni się prędkość tylnej osi względem przedniej. Biorąc pod uwagę, że w Ramie jest brak między osiowego układu różnicowego to będzie oznaczać powolne, acz skuteczne zarzynanie mostów i skrzyni reduktora. Napisałem Ci to mimo, że o tym również było już wiele razy, ale to u nas taka świecka tradycja, że nikt nie szuka tylko każdy pyta i każdy odpowiada, więc nie będę się wyłamywał.

Moim zdaniem powinniśmy być pionierami i jako pierwsi powinniśmy wykasować opcję szukaj z forum. Co wy na to?

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Tak, zmieni się prędkość tylnej osi względem przedniej. Biorąc pod uwagę, że w Ramie jest brak między osiowego układu różnicowego to będzie oznaczać powolne, acz skuteczne zarzynanie mostów i skrzyni reduktora. Napisałem Ci to mimo, że o tym również było już wiele razy, ale to u nas taka świecka tradycja, że nikt nie szuka tylko każdy pyta i każdy odpowiada, więc nie będę się wyłamywał.

Moim zdaniem powinniśmy być pionierami i jako pierwsi powinniśmy wykasować opcję szukaj z forum. Co wy na to?

dzieki...a opcji szukaj komentowac nie bede..pozdrawiam