Skocz do zawartości

A/T czy M/T ??????


Sebastian O.

Rekomendowane odpowiedzi

Emteki - 80% teren i 20% szosa, więc raczej nie nadają się do codziennej eksploatacji, a to dlatego, że są zrobione z miękkiej gumy która się zetrze na asfalcie w jeden sezon, a są droższe od ateków, więc odpowiedz nasuwa się sama.

Jesli MT to tylko do paprania w terenie i tam są nie do zajechania, ATeki to takie opony lepsze w terenie od zwykłych letnich, troszke gorsze na asfalcie od zwykłych letnich, troszke gorsze od zimówki po śniegu ale lepsze niż letnia po śniegu, więc jest idealna do normalnej eksploatacji przez cały rok dla kogos kto nie chce wydawac grubej kasy na opony na kazda okazje, a rownie kiepska w zime jak i w lato (dlatego nazywana uniwersalną :) ) dla kogos kto moze sobie pozwolic na kupno trzech kpl opon.

Ja wybieram ATeki, bo na moje potrzeby wystarczają. MTeki mam na Samuraju i tam spełniają swoją rolę.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zdecydowałem się na typowe zimówki grandtrek SJ6 dunlop robią robotę na śniegu i dają rade na mokrej nawierzchni.Do tej pory nie miałem żadnych problemów z tymi oponami spełniły moje oczekiwania.Teraz szukam coś na lato i jak bym miał teraz wybrać kupił bym opony firmy maxxis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
co wam wiadomo o tej marce: http://www.sklepopon.pl/opona/kumho_kl71_road_venture_mt_16414.html

cena jak dla mnie przystepna a bieżnik wyglada na prawdziwie MT-owski

KUMHO, mimo, że z Korei to całkiem sympatyczne oponki. Tak mi się skojarzyło, że akurat w takie gumy (oczywiście w innym rozmiarze) był ubrany Patrol podczas naszej zeszłorocznej wycieczki z ktomkiem po Beskidzie Żywieckim. Nie mam namiaru na kierownika Patrola ale jeśli skrobniesz na priv do ktomka to pewnie uda się z nim skontaktować. Z tego co pamiętam to w śniegu (momentami nawet całkiem sporym) opony robiły bardzo ładnie, a Patrol i jego kierownik dzielnie przecierali nam drogę :-)

 

IMG_1670.JPG

 

Zywiecki%20009.jpg

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.