Skocz do zawartości

Sielski Meeting 7-10 Czerwca woj. Dolnośląskie


Boczo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jakieś ostre zamieszanie z tymi zlotami we Wrocku jest :)

Wybieraliśmy się na R&R po raz kolejny, cicho liczyliśmy na Kościelniki ale napisali, że Wrocław Niskie Łąki, później zmiana terminu z 123 na 8,9,10 teraz jest kolejna zmiana

Ride and Roll łączy się z Sielską Zagrodą i to 7-10 :):)

No nic zobaczmy sobota niedziela odpada ale za to zaczynają w czwartek :)

tdi engines are for senior citizens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oswiadczenie związku z imprezą we wrocku, Jacka ze strony RnR:

 

"W związku z nieprawdziwymi informacjami rozpowszechnianymi przez Pana Seweryna Respondka oświadczam:

 

 

Zdecydowałem się na sprzedaż Ride and Roll American Cars and Music Festival Panu Sewerynowi ze względu na naszą

wcześniejszą znajomość, myśląc że zlot trafia w dobre ręce. Mimo obietnic czekałem na wywiązanie się z naszej umowy ponad 3 miesiące. Cały czas byłem oszukiwany i zwodzony, a nasze spotkania były przekładane przez Pana Seweryna bez końca. Obietnice zapłaty były bez pokrycia. Udostępniłem stronę, nazwę, itd, aby zlot mógł być przygotowany.

Zależalo mi na ciągłości zlotu Ride and Roll, bo włożyłem w niego wiele lat pracy, zaangażowania i wysiłku, a z braku czasu nie byłem w stanie zorganizować go w tym roku.

R'n'R nie jest okazją do zarabiania pieniędzy, ale pewną ideologią z tym zwiazaną, zaangażowaniem ludzi, którzy lubia to co robią i wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Pan Seweryn tego nie rozumie.

Jeśli chodzi o domniemane pożyczki na budowe mojego hotelu- to śmieszne. Były to zaliczki płacone przez pół roku na auto GMC Yukon 2002r.,które ode mnie kupił.Pisząc o pieniądzach - to ja musze zapłacić dług p. Seweryna w wysokości 1000 zł. za zmiany jakich dokonał na stronie www.rideandroll.pl.Nawet tu nie wykazał się odrobiną honoru.

A zazdrościć można komuś kto coś osiągnął, a nie komus kto ślizga się na dokonaniach innych.

W ten sposób chciałbym zakończyć temat dotyczący Pana Seweryna i zapewnić, że zlot Ride and Roll trwa, należy do mnie i w tym roku spotykamy sie na zlocie w Sielskiej Zagrodzie.

 

Jacek Liszkowski"

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenia i gorzkie żale krążą na roadrunners.pl i asu.pl - ale jest kulturalnie i nie ma rzucania błotem ;-)

Jak widzę to Sielska Zagroda czy też WCAA.PL wyszła z tego najlepiej.

Bo przyjedzie część ludzi z R@R.

Za to na drugim zlocie, na Wróblewskiego we Wrocławiu,

będzie min. auto myjnia z życzliwymi hostessami ! :-)

Też żal odpuścić ;-)

Dodge Durango 4,7 l. 2003, Magnum, AWD, gaz Solaris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.