Skocz do zawartości

pickup do pracy do 25000zł


agata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! poszukuje pickupa jak widac w temacie- do 25000zł, jednocześnie samochód musi przyciagać uwagę, gdyż bedzie jeżdżącą reklama-wiec nie myślę o polonezie czy tym podobnych polskich slicznotkach. Zdaję sobię sprawe że suma jaką posiadam nie jest wielka ale niestety więcej nie wycisnę. Jestem równiez ciekawa jakie roczniki dostanę za tą cene-podpowiedź bardzo by mi pomogla gdyż patrząc na otomoto autogradka czy motoallegro jestem strasznie zagubiona-jest tam pełno oszustów, którzy chca ci wcisnąc za grosze auto warte 4 razy więcej, ale czasem nie wiem czy to okazja czy przekret.

myslalam o legendarnej toyocie hilux-podejrzewam, zę stać mnie na około 12 letni samochod-czy uważacie, że warto kupić tak stare auto?

ps w grę wchodzą jedynie samochody siedzeniami z tylu oraz dużą paką.

pozdrawiam

agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Agato : )

 

Jeśli myślisz o aucie przykuwającym uwagę pomiń pomysł kupna Hiluxa, fajne, dobre, niezawodne terenowe auto lecz baaardzo skromniutkie i powiedziałbym... małe

 

W tym pułapie cenowym powinnaś znaleźć II generację Dodge RAMa w przedziale rocznikowym 94-02 r

 

Odnośnie Dodge RAMa tej generacji powiem tak, jest to auto niezawodne, jest to bardzo prosta konstrukcja, części są wytrzymałe i bezproblemowo sporo części można kupić nawet na Polskim rynku, co do części eksploatacyjnych polecałbym amerykański rynek, możesz tam kupić oryginalne i markowe produkty, w PL lubią nie raz wciskać słabej jakości podróbki do tych samochodów lub części z innych "lżejszych" samochodów z koncernu Chrysler, chłopaki często zamawiają paczki z US więc na pewno bezproblemowo mogłabyś sobie sprowadzać potrzebne części do tego autka.

 

Na allegro jest bardzo mało RAMików II gen. W tej cenie myślę, że kupiłabyś dobrego, zadbanego RAMika jeśli tylko sprzedawca wyceniłby jego rzetelnie i nie przeceniał swojego auta o kilkaset procent więcej, wiele ogłaszanych aut to złomy warte 1/4 ceny którą podaje sprzedawca

 

http://otomoto.pl/dodge-ram-magnum-5-9-v8-gaz-C23596942.html

 

http://otomoto.pl/dodge-ram-1500-5-9-gaz-250km-C22564017.html

 

Mimo tego, że ten z drugiego linka (czerwony RAM) wisi na allegro dość długi czas, na prawdę zainteresowałbym się tym egzemplarzem : )

 

W tej cenie możesz również przeszukiwać Forda F150, jest ich co prawda mniej, na aukcjach allegro nieraz trafia się fajny egzemplarz w dobrej cenie, osobiście polecam Dodge : )

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za błyskawiczną odpowiedź Jonko!

samochód jest piękny nie ma dwóch zdań!Jest tylko jeden mankament to malenstwo ma litrowa gębe!prawie 6l silniki. zdaje sobie sprawe, ze kupuje rodzaj auta ktore bedzie wiecej palic niz osobowka ale 6l to dla mnie duzo za duzo. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie jestem w trakcie podobnych poszukiwań, jednakże mi pojazd ma służyć jeszcze do off roadu. Podobnie jak Jonko kierowałbym się w stronę Rama lub eFki 150.

Reklama gwarantowana :)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata, Jeśli chcesz na firmę to wrzucasz instalację gazową i w kosztach wychodzi jak auto osobowe z benzynowym 2 litrowym silnikiem. Zresztą te pozycje, które podał Jonko, już mają instalacje gazowe. Pytanie tylko jak się sprawują, bo wkurzonych na instalacje LPG jest multum. Osobiście w swoim mam założoną i przypominam sobie o niej tylko jak jestem na stacji LPG, kiedy muszę zatankować a mam ją od roku i muszę przyznać, że o kilka lat za późno się zdecydowałem na gaz bo przepaliłem różnymi benzyniakami nie jedną "chałupę" :mrgreen:

A poza tym kupując małego pickupa nie masz pewności, że US zaliczy go jako "vatowóz" :mrgreen:

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agataA poza tym kupując małego pickupa nie masz pewności, że US zaliczy go jako "vatowóz" :mrgreen:

Trochę offtopic ale... US łachy nie robi i KAŻDEGO pickupa (czyli auto z oddzielną przestrzenią ładunkową) MUSI zaliczyć jako ciężarówkę, a tym samym jako vatowóz. Jest tylko różnica czy VAT-3 (paka otwarta) czy VAT-4 (paka zabudowana) choć mało kto zwraca na to uwagę i po założeniu nadbudówki oczywiście nie zmienia wpisu w dowodzie, bo przecież zawsze można ją zdjąć ;-)

Problemy są natomiast z UC przy sprowadzaniu pickupów bo nie wiadomo czemu UC ma jakieś swoje debilne przepisy...

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych 6 litrowych silników powiem tak

 

Nie wiem dokładnie co siedzi pod maską starszego Hiluxa, L200 czy Navary, jest to pewnie 2.5 litrowy Diesel który w mieście 'wessie' od 9 do 13 litrów ON, przy obecnych cenach ON spalanie w takim samochodzie jest porównywalne do 20-25 litrów gazu. Takie spalanie gazu ma właśnie RAM 1500 z silnikiem 5.7 HEMI, nie wiem jak to jest w starszych generacjach w 5.2 V8 i 5.9 V8 Magnum, jest kilka RAMików z takimi silnikami na forum więc Panowie mogliby dać info ile potrafią spalić starsze jednostki V8 w RAMikach : )

 

Dlatego zachęcam, abyś przemyślała kwestie potężnych V8, porównując duże V8 z silnikami Diesla o pojemnościach 2.5 - 3.0 litra wcale te V8 nie wypadają aż tak źle : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
jednocześnie samochód musi przyciagać uwagę, gdyż bedzie jeżdżącą reklama

 

każde dobrze obklejone auto będzie reklamą, polonez też :lol: ,

każde starsze auto będzie wymagało ciągłej inwestycji, części do Rama nie są drogie,

ten pierwszy z linku Jonko to kastrat 2WD, zwróć na to uwagę przy kupie,

P.S. Toyota też występuje jako 2WD ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czes!dziekuje za wszystkie odpowiedzi!

poruszyliście fajny temat-auto na firme-ostatnio sledzę ten watek.

jesli chodzi o dodga to za te pieniadze mialabym fajne auto w dobrym roczniku, gorzej z hiluxem w tej cenie to tylko antyk. popytam jak wyglada sprawa z dodgem z instalacją gazową. slyszalam ze takie auta sa tez sprowadzane przez firmy z us moze znacie jakies zaufane?

dzieki chlopaki!jeszcze tu wrócę!

ps:sebastian-poloneza to ja bym musiała chyba zakleić zeby dobrze wygłądał :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Za 20 lat poldek będzie kultowy, wiec wszystko przed tobą :-D

 

Co do sprowadzania to starszych słabo się opłaca sprowadzać, najlepiej miec kogoś zaufanego co kupi i wysle, ale często jest tak ze cena zakupu w USA jest wyższa niż w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.