Skocz do zawartości

Potrzebna Pomoc!!


zawi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje dość nietypowej pomocy a mianowicie czy któryś z panów dysponował by czasem żeby do mnie przyjechać. Sprawa wygląda następująco ramik miał spotkanie trzeciego stopnia z sarną i niestety mam uszkodzony przód. Zdobyłem już prawie wszystkie elementy lecz nie jestem pewien czy to wszystko a dokładnie chodzi o mocowania chłodnic. Chciałbym sprawdzić jak to wyglądało w oryginale. Dodatkowo chciałbym również sprawdzić nowy dodatek a mianowicie przyczepę firmy Gator a chodzi o elektryczne hamulce. Nie wiem co mam zrobić ponieważ niezależnie czy w swoim ramiku naciskałem pedał hamulca czy nie w gnieździe nie pojawiał się żaden sygnał elektryczny w miejscu gdzie wychodzi styk od hamulców. Jeżeli któryś z panów mógłby mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.

Do kontaktu proszę dzwonić pod 696-085-563

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

z chłodnica nie pomogę,

 

a jeśli chodzi o hamowanie przyczepy to jeśli nie masz regulacji w kabinie to tego nie masz.

potrzebujesz taki kontroler http://www.summitracing.com/search/?keyword=trailer%20brake&dds=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyczepach się nie znam, ale może masz taką, w której hamulce uruchamiane są w trakcie spowalniania pojazdu holującego. Masz wtedy taki bolec, który przy hamowaniu samochodu będąc opartym o hak, jest przez niego wciskany i uruchamia hamulce przyczepy. Jeździłem kiedyś z dwuosiówką, która miała taki właśnie system.

No replacement for displacement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Na przyczepach się nie znam, ale może masz taką, w której hamulce uruchamiane są w trakcie spowalniania pojazdu holującego. Masz wtedy taki bolec, który przy hamowaniu samochodu będąc opartym o hak, jest przez niego wciskany i uruchamia hamulce przyczepy. Jeździłem kiedyś z dwuosiówką, która miała taki właśnie system.

 

to o czym piszesz to hamulec najazdowy, ma go każda przyczepa powyżej 750 kg DMC lub powinna go mieć.

 

Zawi ma przyczepę z hamulcem sterowanym elektrycznie, pewno typowa amerykańska, pod jakąś dużą łódeczkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ram 1500 5,7 HEMI 2006 a co do pomocy mi chodzi głównie o obejrzenie samochodu ponieważ chciałbym obejrzeć jak to wszystko w oryginale było a dokładnie mocowania chłodnic i ich plastików pod nimi. A co do przyczepy to jest to laweta firmy Gator mniej więcej taki model http://www.gatormade.com/0,7,18-ft--10-400-lb.-equipment-trailer.html akurat trafiła mi się bardzo okazyjnie a że często transportuję bobcata więc była idealna. A wracając do pomocy to ponownie pytam czy miałby ktoś czas spotkać się ze mną i pozwolić mi obejrzeć swojego ramika. A w ramach informacji to powiem że znalazłem fajny sklep, kupiłem nową chłodnice wody za niecałe 400 zł a skrzyni za niecałe 200zł więc gdyby ktoś potrzebował adresu służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ramach informacji to powiem że znalazłem fajny sklep, kupiłem nową chłodnice wody za niecałe 400 zł a skrzyni za niecałe 200zł więc gdyby ktoś potrzebował adresu służę pomocą.

 

Nawet jak nikt teraz nie potrzebuje, to może potrzebować w przyszłości, więc uważam, że powinieneś wrzucić namiary już teraz, kiedyś komuś się mogą przydać.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

adres sklepu to:

Warszawa ul. Wolińska 2 ( skrzyżowanie ulicy Łodygowej i Wolińskiej)

czynne od pon do pt 9-18

telefony 226795500

504500005

604058900

 

oraz powtarzam moja prośbę by ktos kto posiada rama po 2005 z silnikiem 5,7 zechciał się ze mną spotkać ponieważ mam mały dylemat z jednym plastikiem który nie mam pojęcia gdzie idzie a w modelu przed liftingiem niestety go nie znalzlem prosze o kontakt mailowy mz.zawistowski@gmail.com badz telefoniczny 696085563 lub na forum a miejscem spotkania byłby radzymin pod warszawą kierunek na białystok. pozdrawiam i prroszę o pomoc

 

[ Dodano: 2012-05-07, 20:18 ]

Chciałem bardzo podziękować Prawemu dzięki jego wizycie wyjaśniło się co to za element a dokładnie że został dodany przez pomyłkę. Mam jeszcze jedno pytanie jak pisałem wcześniej chodzi o regulator elektrycznych hamulców do przyczep. Sebastian O. podał link do strony z kontrolerami lecz nie wiem który wybrać, zaskakująca jest też rozbieżność cen od około 30$ do ponad 500$. Może ktoś z was montował coś takiego?

 

[ Dodano: 2012-05-07, 20:24 ]

Jaki RAM?

 

Co do przyczepy, to u mnie nie mam żadnego kontrolera aftermarket, a w gnieździe sygnał jest. Pewnie jest seryjny. Gdzieś.

 

Jeżli masz 2500 lub większego to podobno jest standardem, a masz przyczepę z taki hamulcami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.