Skocz do zawartości

Ram 1500 Tylny most


tritrans

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś ma na forum jakiś schemat konkretnie rozrysowanego mostu część po części wraz z podkładkami itd może padła jakaś podkładka dystansowa bez której tryb zmienił swoje położenie... bo na ataku luzu jako takiego nie było. Z resztą poczekam na kilka opinii i prawdopodobnie w piątek się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak most jest w kawałkach to już najlepiej zrobić remoncik. Zestaw naprawczy do mostu 9.25 to w USA około 180$ a i u nas pewnie coś się znajdzie.

Problem że mało trzeba dać fachowcowi bo tzw. "pan Janek" sam tego nie ustawi w szczególności pinion setup... Polecam lekturę:

http://www.pirate4x4.com/tech/billavista/Gear_Setup/

Ford F-150 5.4 2005 rok Lift 2.5" 315/70/17 black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mozecie kogos polecic kto zregenerowalby tylny most? Wymiane walka tez bym chcial zrobic tak juz dla swietego spokoju, Najlepiej kujawsko pomorskie ale wybredny nie jestem. Ile czasu taki zabieg trwa?

 

Pozdrawiam

Ogrody - projekty, wykonanie, pielegnacja

 

www.ogrodyzpasja.com.pl

605 497 015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie a ja już nie mam sił na mojego rama

Opowiem od początku:

Odkręcił się wał z tyłu zaraz przy moście i spadł na ziemię (było to przy ruszaniu jakieś 10km/h ) a atak wpadł do mostu blokując go

No i kupiłem nowy komplet atak plus talerz zawiozłem do serwisu a tam wymieniono od razu wszystkie łożyska uszczelniacze oczywiście wyregulowali i parę dni była cisza az tu nagle w trasie zaczęło strasznie huczeć dojechałem do zakładu i okazało sie że padło łożysko na ataku

Wymieniono wiec nowe łożyska i tuleje dociskową znowy pare dni i wyje ale juz nie tak mocno znowu wymiana łożyska i tuleje i znowu kilka dni cisza i znowu wymiana ale tym razem na pierścieniu łożyska widać wytarcie 1cm całej gładzi a po zewnętrznej takie malutkie prze szorowanie co też widać w miejscu łoża w obudowie wału, wiec lekko zeszlifowali aby nie napierało na wieniec łożyska no i złożyli i 1 dzień cisza i znowu wyje :(

I powiem wam że jestem już załamany

Może macie jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.