Skocz do zawartości

Motanie L200


Natryskowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Biały kurnik jest teraz ;) kolor to rzecz exploatacyjna :mrgreen:

Ale kurde jaaaakie to jest wygodne 8-)

Nie muszę przypominać, że zabudowa z Felki :lol: ?

 

Felicia 4ever!!! :-P

 

PS. Na zabudowie pewnie będzie reklama

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zainstalowałem dziś z tyłu osłony na tylne lampy. Chodzi tylko o wygląd. Przy tym piaskowym kolorze czarne dodatki fajnie wyglądają a miałem je wcześniej, tylko pomalowane zostały na czarno proszkowo ze strukturą ;)

 

20140907_103636.jpg

photo hosting

20140907_103713.jpg

photo share

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

są fajniejsze, pytanie czy do Twojego dostępne?

 

 

jak się kiedyś napaliłem to okazało się, że cena zakupu ok 20k PLN :oops:

Jednak dopóki nie wyprowadzę się w góry na stałe to zostaję przy zimówkach + ew łańcuchy

Pozdrawiam Piotr

512776789

 

HONDA CIVIC VI (3D) SWAP na 1,8 mod na 240HP - zabawka weekendowa

RENAULT ESPACE IV 2,0T 171HP bez modów silnikowych - auto żony

2014 DODGE RAM 1500 Sport 5,7 HEMI - lekkie poprawianie fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich (z mojego zdjęcia) cena 9500$

Do rama tyle samo. I to jest wersja podstawowa. Za kolejne 800$ mogą zrobić 2szt. Dłuższe ci lepiej rozkłada masę np. Z tyłu jak załadowany lub z przodu gdzie silnik.

Przesyłka 1500$...

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za mniejszą kasę ktoś w Polsce mógłby się nad tym pochylić zaprojektować i wykonać.

Jasne, przecież w Bangladeszu Europy wszystko można zrobić trzy razy taniej, dwa razy szybciej i przynajmniej tak samo dobrze... :roll:

A przy okazji - spodziewacie się tyle śniegu tej zimy? 8-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne.Ja nie wiem czy trzy razy taniej i jedenaście razy szybciej,(jak komuś się spieszy w pralni to płaci za expres),ale jak czytam 9,500$ plus 800$ plus 1500$ przesyłka to tak mi się wydaje.A pan Japacz myśli że mamy gorszych inżynierów i projektantów?To moim zdaniem pan się myli.(Pierwszy raz w Szwecji 89 rok, wizyta w butiku Bjerna Borga na Drotingatan ,na grobie Olafa Palme, podpis markerem (czego nikomu nie polecam)na Globen).Pewnie błędów narobiłem.No nie daj Boże tyle śniegu toż to klęska żywiołowa by była. W Szwecji .

Nie bądź łosiem jeździj V8. Zdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A pan Japacz myśli że mamy gorszych inżynierów i projektantów...

Wręcz przeciwnie! Tak wyszło, że "pan" Japacz sam jest inżynierem i wie, że sprzętu, materiału, a przede wszystkim fachowców u nas nie brakuje. A że płaci się im tyle co we wspomnianym Bangladeszu? Who cares... Tylko kto w takim razie, ma te wszystkie cuda kupować skoro nawet inżyniera nie stać, żeby kupił sobie to co sam wymyślił...?

Miło, że znasz Sztokholm choć od 89 roku zapewne odrobinę się zmienił ;-) Np. Globen z okazji zbliżającego się Halloween wygląda tak:

 

storpumpa.jpg

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry panie Japacz.A wracając na chwilę do 89 roku to przeżyłem szok i zaskoczenie,samochody-szok same zachodnie,dzisiaj to śmieszne ale co widział wtedy młody chłopak z KDLudowej w Polsce: Fiat Polonez Lada Wartburg Skoda i moze coś jeszcze Zastawa rzadko.Elektronarzędzia-szok w Polsce wiertarka i szlifierka marki Celma i to wszystko a tam,wszystko .I rzecz która zaskakiwała i wywoływała głupawe uśmieszki na gębie.wszyscy poczynając od maleńkich dzieci po starców z siwą brodą jadąc na towerze kaski na głowie.Czy to nie śmieszne,pewnie że nie a wcześniej przecież nie wiedziałem że istnieja kaski rowerowe.Nikogo z tamtejszych z papierosem w gębie czy ręku tak że peta starałem się wrzucać do kratki ściekowej żeby nikt nie widział.No i metro ,jest tak oznaczone ze każdy będący po raz pierwszy i nie znający języka jężeli nie spanikuje i nie wyłączy myślenia dojedzie bez kłopotu tam gdzie musi

Nie bądź łosiem jeździj V8. Zdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.