Skocz do zawartości

Motanie L200


Natryskowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Eskapada masz racje, zastanawiam się nad ciemnym szarym, wrzuciłem na forum foty chyba F 150 całego w linę-x w szarym i fajnie wyglądał. A pomarańczy już taki oklepany mi się wydaje.

A dach najwyżej okleje folią w odpowiednim kolorze :)

 

Turbo naprawione. Okazało się ze się zatarło bo jakiś patałach poskręcał je na silikon i pozatykał kanały. Przez co pękła obudowa :pala:

Teraz jeszcze muszę oddać go w ręce pompiarzy bo kiepsko pali na ciepłym i od razu niech sprawdzą wtryski.

A swoją drogą to wcale nie jest taki mały samochód, nie mogłem wjechać do jednego z wrocławskich centów handlowych (parking) :lol:

Mały skręt :oops:

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A swoją drogą to wcale nie jest taki mały samochód, nie mogłem wjechać do jednego z wrocławskich centów handlowych (parking) :lol:

Mały skręt :oops:

To nie misiek jest duży tylko parkingi budują na Tico... :kasztan:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie misiek jest duży tylko parkingi budują na Tico

No. Mały to nie jestem :twisted: , ale parkingi rzeczywiście dla ticusiów.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem dwa lata temu na morocco CHallenge - bardzo Ci zazdroszczę. kiedyś znów pojadę. moje największe marzenie jakimś raptoropodobnym lub RAM power Wagonem polecieć...marzenia ; )

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

v8city, Czym startowałeś?

Byłoby miło gdybyśmy mogli się spotkać, chętnie posłucham na co się szykować.

Jak możesz to podeślij nr tel na pw.

 

A w sprawie L200 dopiszę, że obecnie jest regenerowana pompa wtryskowa. Padł moduł sterujący odpowiadający za dawkę paliwa (dlatego był taki zmulony) Przynajmniej wiem, że ma dobrą kompresje na cylindrach. Wymieniają wszystkie uszczelnienia plus jakaś głowica.

Koszta co raz większe a ja wciąż nie pojeździłem :-(

 

Zawieszenie które wrzucę będzie to prawdopodobnie Ironman 2'' + 2" buda.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Koszta co raz większe a ja wciąż nie pojeździłem :-(

 

dlatego ja powtarzam że nie stać mnie na używany samochód :evil:

Trzeba było kupić nowego L200, miałbyś chociaż psychiczny spokój że się nie popsuje na wyprawie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Datex gdzie kupowales/robiles zawias?

Sebastian O. Nie ufam.. nowoczesnej motoryzacji :) a spokuj psychiczny bede mial jak juz mi zrobia pompe ;-)

Poki co to powolutku doprowadzam auto do bdb stanu technicznego. Jak juz bedzie wszystko banglac to zacznie sie drobne motanie :-)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Datex, odebrałem dziś L200 od ''pompiarzy'' zapala nie od strzała ale od pół strzała. Zero problemów. Wymieniony elektroniczny moduł dawki paliwa, głowica pompy plus wszystkie uszczelniacze pompy. Sprawdzone wtryski, kompresja i ustawiony zapłon.

Inne auto :) inny portfel :) Wkońcu jakoś to jeździ i nie traci mocy jak sie zagrzeje.

 

Pozostają jeszcze dwa podstawowe problemy:

1. Wciąż odcina auto powyżej 3,5tyś obrotów i wchodzi w tryb awaryjny (max 2tys obr)

2. Temperatura lekko skacze, wisko i termostat do sprawdzenia.

 

Zamówiłem zawór podciśnienia turbo, bo jest szansa że to przez niego odcina doładowanie, lub ''turbiarze'' źle ustawili turbo. Na kompie nic nie wykazał w serwisie Mitsubishi.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic nie kopci. Nawet przy dużych obrotach nie kopci. Wydaje mi się, że firma która regenerowała turbo źle ją wyregulowała. Ma za duże ciśnienie. I tylko to pokazuje komputer (za duże ciśnienie doładowania-49)

Człowiek z firmy turbiarskiej mówi, że zrobili mi ją na ustawieniach fabrycznych.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

_________________________________________

OK. kolejny problem uleczony :) okazało si, że odcięcie było spowodowane wadliwym elektrozaworkiem podciśnienia turbo. Auto śmiga znakomicie (jak na 115KM ) :D 

I nie odcina. Teraz jeszcze drobny problem ze skaczącą temperaturą, może nie wychyla się jakoś strasznie ale trzeba to koniecznie zrobić. Zakupiłem na początek nowe wisko do śmigła i dziś będzie wymienione. Wraz z wymianą oleju w mostach, skrzyni i dyfrze.

 

Edit:

Jednak wciąż jest odcinka ale nie tak czesto. po weekendzie jade zmierzyć manometrem realne ciśnienie turbo. Możliwe,że czujnik jest uszkodzony i źle podaje na ecu a nie wykazuje w ogólnych błędach. Wkurzajace to jest..

A z newsów:

Przymierzaliśmy zabudowe paki od skody pickup i pasuje prawie dobrze i nawet źle nie wygląda :-)

post-824-15323756130512_thumb.jpg

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie!!!!

Wygląda okropnie. Za wysoka. Żeby było równo z dachem, lub leciutko wyżej, to jeszcze. Ale tak, to porażka.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, tak musi być gdyż wozimy normalne 200L beczki, dlatego też pewnie zamontuje wyciągarke na pace o jakiejś małej sile. Ta fabryczna zabudowa jest za niska. Ale Misiek69, ja używam zabudowę tylko wtedy gdy wożę sprzęt a pickup wygląda najładniej jak jest odkryty i tak w sumie jeździ przez większość kilometrów ;)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie! Co innego wygląd, a co innego wykorzystanie auta do pracy. Ja też mam bagażnik, który normalnie wygląda tak, że nie wygląda, ale jak jest potrzeba wozić 6metrowe rury, to zakładam i spisuje się znakomicie.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wooops. Czyli Ci wszyscy którzy pisali, że nie dojade mieli rację :lol:

W sumie dobrze bo chyba bym nie zdążył przygotować auta ale chyba nie macie nic przeciwko żebym w tym wątku zamieszczał prace z progresu nad autem.

 

Jakie są bardziej lajtowe rajdy w PL w których mógłbym wystartować takim długim pojazdem jak L200 i w miarę przejechać?

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MKmario rozmawiałem z ludźmi którzy brali już udział w tej imprezie i powiedzieli, że morderstwo dla samochodu. Szybki niebezpieczny rajd (tak mówią)

 

A moje autko czeka na zderzak. Znalazłem na allegro oryginał ARB i nowy za śmieszne pieniądze. Może jutro przyjedzie do mnie z Poznania to wkleję fote. Nie jest do L200 tylko Pajero Sport ale jak się popieści to się zmieści ;-) i tak trzeba rzeźbić bo z body liftem żaden akcesoryjny nie będzie spasowany. Buda idzie 2" plus zawias 2". Powinno być ok.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.