Skocz do zawartości

Cześć


czak

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadałem tu co jakiś czas i chyba czas się przywitać.

Jestem jednym z tych baranów, którzy uważają że pickup to najlepszy samochód do poruszania się na codzień po Warszawie. Mam El Camino z 84. roku, które właśnie kończę doprowadzać do stanu używalności.

A w planach jeszcze coś z 4x4. Ale jeszcze nie wiem, czy Ram czy Silverado czy może jeszcze coś innego - zobaczymy.

 

2ed70w1.jpg

84 Chevy El Camino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, dzięki za zainteresowanie, ale hold your horses, bo wprawny obserwator zauważy na zdjęciu które włożyłem, że nie ma tam środka :roll: Wyjeżdża się nim z garażu siedząc na skrzynce po oranżadzie :lol: Potrzebuję jeszcze ze dwa tygodnie, żeby go poskładać do kupy i zacząć hałasować.

 

Jak kogoś interesuje temat odbudowy takiego rzęcha to mogę gdzieś założyć temat z fotkami sprzed remontu i z przebiegu prac.

84 Chevy El Camino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, dzięki za zainteresowanie, ale hold your horses, bo wprawny obserwator zauważy na zdjęciu które włożyłem, że nie ma tam środka :roll: Wyjeżdża się nim z garażu siedząc na skrzynce po oranżadzie :lol: Potrzebuję jeszcze ze dwa tygodnie, żeby go poskładać do kupy i zacząć hałasować.

 

Jak kogoś interesuje temat odbudowy takiego rzęcha to mogę gdzieś założyć temat z fotkami sprzed remontu i z przebiegu prac.

 

Tu masz stronkę na wzór

http://www.desoto58.com/peoplezone/peopleelcamino71.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

HA, ha. Znam to. Jak szukałem swojego to własnie u tego faceta przeczytałem, że "każdy Szwed ma amerykańskie auto". Obleciałem wszystkie stronki skandynawskie i okazało się, że Szwedzi jak Szwedzi, ale Finowie to mają jebca na punkcie El Camino i jest ich tam na sprzedaż tyle co u nas Passatów. Jeden nawet zrobił moda, że chevy chodzi na drewno :)

 

 

Obdzowniłem kilka ogłoszeń, ale z nikim się nie dogadałem. Jakoś hasło, że przyjadę z Polski po samochód ich odstraszało :roll: Ale dwie fajne sztuki znalazłem w Estonii i w sumie po jednego już miałem jechać, kiedy trafiłem na swojego w Niemczech.

84 Chevy El Camino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, chwilę to trwało, ale zupdatowałem tumblera, którego zrobiłem jak jechałem po samochód. Fotostory prowadzi przez emocjonujące chwile zakupu u Niemca rumuńskiego pochodzenia, który nie wiem dlaczego miał w garażu pod berlinem trzy El Camino na sprzedaż. No i później jest łatanie i malowanie. Zachęcam do takiej zabawy. Człowiek przestaje zarabiać na cokolwiek innego i całe życie spędza na ebayu szukając jakichś pierdół.

 

http://laputanegra.tumblr.com/

84 Chevy El Camino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.