Skocz do zawartości

Dodge vs Ford - przewaga Bożego Narodzenia nad Wielkanocą


drug

Rekomendowane odpowiedzi

Tia, Mario ma w ogródku kontener z częściami, z których można ze 3 całe eFy złożyć :kasztan:

Takie już są te fordy, że po roku użytkowania masz kontener wymienionych cześci. :twisted:

Oczywiście. Po prostu właściciele Fordów wymieniają dobre na lepsze. Dlatego te z kontenera są całkiem sprawne.

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by powiedzieć że pozamiatałeś :twisted: ;-)

 

Co tam pozamiatał, a co ma teraz powiedzieć? :mrgreen:

 

Ale przy sprzedaży może to być na plus dla klienta, pamietam jak kiedyś kupowałem WSKe to też szukałem takiej z workiem części zamiennych, to nic że się pózniej okazało że to worek złomu :kasztan:

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy sprzedaży może to być na plus dla klienta, pamietam jak kiedyś kupowałem WSKe to też szukałem takiej z workiem części zamiennych, to nic że się pózniej okazało że to worek złomu :kasztan:

 

Aś porównał ;-)

 

Na pickupa wsadzisz ten ów złom :twisted:

Jeep V8 WJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijasz salon forda, a tam kilkadziesiąt sztuk nowych F-150, jedziesz miasto dalej i widzisz to samo

 

Pewnie!! Bo tam nikt fordów nie kupuje :twisted:

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head@Shoulders 3w1

Ford 1z3 :twisted:

Mario, Drug nam słodzi jak może. Przecież napisał wyraźnie: 1 z 3 czyli numer jeden z trójki Ford, Chevy, Dodge... :kasztan:

 

Oj Japacz, sam nie wierzysz w to co mówisz ... poza tym ty swojego sprzedałeś ... czyżby kontener się zapełnił? :kasztan:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no i Eazy pozamiatał :-)

 

Muszę Cię rozczarować Drug :-) EFa, owszem, sprzedałem ale zamiast tego mam trzy inne Fordy na podwórku (wliczając Mustanga), choć faktycznie nie są to pickupy :-) No i cały czas rozglądam się za kolejnym tylko oferta jakaś taka słaba na alledrogo. Widać to dobre auta muszą być skoro obecni właściciele tak niechętnie się ich pozbywają (w przeciwieństwie do Muflonów, których jest zatrzęsienie) :kasztan:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wysyp III gen jest nieziemski. U mnie w okolicy jeździ ich więcej niż golfów III. Najgorsze jest to że III gen upodobał sobie element, który wcześniej woził się golfem III z neonami i diodami co spowodowało, że na III gen już patrzeć nie mogę. Na alledrogo też jest ich zatrzęsienie. Przyznam szczerze, że za III gen już się nie oglądam a na eFie oko chętnie wieszam :oops: bo ich ( przynajmniej w mojej okolicy ) nie ma.

 

I tak i tak II gen jest najzajebistsza :-D

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przyznam szczerze, że za III gen już się nie oglądam a na eFie oko chętnie wieszam :oops: bo ich ( przynajmniej w mojej okolicy ) nie ma.

 

Zdrajca :evil: :mrgreen:

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy w ogóle dostrzec Full Size'a to wielka radość z mojej strony.

Jeżeli chodzi o nową wersje F-150 czy Ram'a, to mi osobiście oba się bardzo podobają. Nie jestem z góry przekonany, że wziąłbym Ram'a, patrząc teraz na F-series w US to wydaję mi się być przyjemniejszy dla oka. Nie wiem jak jest z kwestią wnętrza, ford ma bardziej "kanciaste" kształty, a ja takie bardziej lubię. Jeżeli chodzi o użytkowość w polskich realiach, jeśli tylko da się zagazować F-series, byłbym skłonny się takim powozić, chociażby z racji tego, że jest ich O WIELE mniej niż Ram-ów.

Jest jeszcze Raptor, który bije na głowę konkurentów..

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.